1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Uçurtma Büyüsü

'Kadim Bilgelik' forumunda Rune Mistress tarafından 2 Ağustos 2016 tarihinde açılan konu

1. Rune Mistress

Rune Mistress Administratör

Kitapta bu büyüyü gördüğümde hasta kişiler için çok moral verici bir deneyim olacağını düşündüm, özellikle de çocuklar için, sonuçta uçurtmalar hepimizi neşelendirir. O yüzden bu tarifi paylaşıyorum. Eskiden Uzakdoğuda insanlar uçurtmaları gökyüzüne mesaj göndermek için kullanırlarmış. Bu büyüde bu örneğe göre yazılmış ve sağlığa kavuşmak için kullanılıyor. Uçurtma satın almak istemiyorsanız kendinizde yapabilirsiniz hatta kendinizin yapması daha iyidir.

malzemeler:
    uçurtma
    renkli şeritler
    kağıt ve kalem
    ip

Sağlığınıza kavuşmak istediğinizi ya da sizi belirli bir hastalıktan kurtulmak istediğinizi kağıda yazın ve uçurtmanıza bağlayın. Bağlarken de şu sözleri söyleyin:

Birinci düğümde
    uçurtma uçuyor
    Benim dileğimi
    Gökyüzüne taşıyor
    Kimse zarar görmeden
    Dileğim gerçek olsun

Uçurtmayı bırakırken dileğinizi terkar edin.Uçurtmanız gökte yükselirkende şu sözleri tekrarlayın:

Gökteki büyülü güçler
    Ben sizi görmek istiyorum
    Beni bu hastalıktan
    Özgür bırakın
    Kimse zarar görmeden
    Dileğim gerçek olsun

Umutlarınızı uçurtmayla gönderin.Sağlık ve şifa geri dönecektir.

not: Arkadaşlar uçurtmayı rüzgara bırakmanız lazım.Biz buna elementlerle buluşturma diyoruz. Gücün serbest kalması lazım.Alıp eve geri getirmeyin yani.

önemli not: Suya taş atma, ateşe tuz serpme, rüzgara kurdela bırakma ya da yukarıdaki uçurma büyüsü gibi büyüler ne kadar basit gözükürse gözüksün bunları mutlaka deneyin ve tekrarlayın. Çünkü bu büyüler elementlerle iletişim kurma esasına dayalıdır ve zamanla bu yeteneğinizi geliştirirsiniz. O zamanda gerçekten tutan büyüler yapmaya başlarsınız.

kaynak: Ultimate Encyclopedia of Spells-Johnstone

Son düzenleme: 3 Ağustos 2016
    Anafiel bunu beğendi.
  2. Slipknot

Slipknot Administratör

Eğlenceliye benziyor :)

3. Rune Mistress

Rune Mistress Administratör

Evet güzel bir büyü gerçekten.Çünkü gökyüzüne mesaj göndermek çok eski bir gelenektir. Burda da ona yer verilmiş.Bunun harici uçurtma bilinçaltımızda olumlu şeyler çağıştırdığından enerjimizi çok çabuk yükselten bir sembol. Ama her ne kadar basit gözükse de böyle bir büyüyü tutturabilmek için elementlerle (onların içlerindeki özle, ruhla) iletişime geçebilecek seviyede olmak lazım.

4. Ben dilek fenerini tercih ediyorum. Uzerine tilsimlar dualar ve dilekler ekleyerek speller okuyarak gokyuzune ugurluyorum :)

5. işe yarıyor mu?

Etiketler: