1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Tarot Yorumlama Alanı

'Tarot' forumunda lena tarafından 19 Mart 2017 tarihinde açılan konu

1. Merhabalar,henüz yeniğim sitede,tarot joker açılımı yaptım fakat yorumlamakta zorluk çekiyorum.Yardımcı olun lütfen :)
    Sorym şuydu ki,aklımdakı bir erkeğin bana karşı ilgisi,tavırları nasıl olucak?ve çıkan kartlar sırasıyla:
    1)Uyanış düz
    2)imparator düz
    3)asa altılısı ters
    4)kılıç şovalyesi ters
    5)kılıç ikilisi düz
    6)kuvvet düz
    7)kupa üçlüsü ters
    8)deli ters
    9)adalet düz
    10)kılıç dörtlüsü ters
    11)ay düz
    12)güneş düz
    13)kılıç kralı ters

2. Anafiel

Anafiel Süper Moderatör

Durugörüyü geliştirmenin en güzel yolu üzerinde egzersiz yapmaktır. Burada paylaşılacak fallar ile durugörü üzerinde kendimizi geliştirebiliriz.

NOT: Herşeyden önce, gerçek tarot falı bakılmadığını ve bu bölümün durugörü geliştirme amaçlı olduğunu unutmamalıyız.
    Tarot falı bakmak için karşıdaki kişinin sizin kişisel bilgilerinizi bilmesi ve enerjisini hissetmesi gerekir. Bunun burada olması mümkün olamayacağı için yorumlanan fallarını fazla ciddiye almamalısınız.

Herşeyin gönlünüzce olması dileğiyle.

Slipknot bunu beğendi.
  3. Anafiel

Anafiel Süper Moderatör

kelt açılım yapman mümkün mü? o zaman daha iyi yardımcı olabilirim.

4. Merhabalar ,

Tek bir kart açarak ve tek soru sorarak kartları yorumlamak mümkün mü ?
    Şimdiye kadar pek çok kez tarot falı baktırdım ve genelde tek bir soru üzerinde yan yana 4 kart açarak yorumlama yapıldı ?
    Bunun özel bir anlamı var mı ?

5. Rune Mistress

Rune Mistress Administratör

Çok fazla açılım var. Ben dört katlık ilişki açılımı biliyorum. Başka açılımlar da vardır. Tek kart açılımı var. Çokta da kullanılır. Ama ben olumlu olumsuz cevap almak istediğimde yedi kartlık karar açılımı yapıyorum.

6. Anafiel

Anafiel Süper Moderatör

Elbette tek bir kart ile soruna cevap bulabilirsin. Ama eğer kendi kartların varsa bu tekli açılımı kendin yapman taraftarıyım. Tek bir kartın senin soruna vermesini beklemek için, kartlar ile iyice yoğunlaşmak gerek. Ki tek kart sana cevap versin.

7. Slipknot

Slipknot Administratör

Herşey kuralına uygun olacak diye bir kural yok zaten. Demek istediğim tek bir kart ile istediğin soruya yanıt bulabilir hatta bazen seçtiğin tek bir kartla birçok yorum bile yapabilirsin.

Anafiel bunu beğendi.