1. Paranormal kaynaklar forum sitemize üye alımlarımız açılmıştır.
  Duyuruyu Kapat

Saygınlık Ve Ün Için Feng Shui

'Feng shui' forumunda Rune Mistress tarafından 6 Haziran 2017 tarihinde açılan konu

 1. Rune Mistress

  Rune Mistress Administratör


  Pagua'da güney yönü saygınlık ve ün ile ilgilidir. Hedefleriniz arasında adınızı duyurmak ve toplumda saygı görmek varsa bu alanı kulllanabilirsiniz. Evininiz ya da ofisinizin bu alanında uygulayacağınız değişikler uzun vadede size istediğiniz iyi ünü kazandırır.


  Öncelikle pusula yardımıyla evinizin güney belirleyin. Hangi odaya denk geliyor. Aynı şeyi ofisinizde de yapın. Hangi köşe ün alanı öğrenin. Bu adımdan sonra yapılacak değişikliklere gelelim.


  Bagua_Life.jpg

  1.Ün alanına kırmızı mumlar yerleştirmek özellikler faydalıdır. Çünkü bu alan ateş elementiyle ilişkilidir.Bunun harici ateş elementini temsil eden nesneleri bu alana koyanilirsiniz. Tütsüler gibi.


  2.Diplomalarınızı, aldığınız ödülleri bu alana yerleştirin.Gurur duyduğunuz şeyleri bu alana yerleştirin.


  3.Pagua alanının duvarını ahşap veya ateş elementinin renklerinden birine boyayabilirsiniz.Yeşil, pembe, koyu sarı, kırmızı ve turuncu olabilir.


  4.İyi bir aydınlatma, ışıklı nesneler ve lambalar bu alanı harekete geçirmek için mükemmeldir.

  5.Ateş ve ahşap elemetiyle ilgili tabloları bu alana asabilirsiniz.Örneğin orman resimleri.


  6.Ahşap ateşi besleyen elementtir. Dolayısıyla bu alana saksılarınızı vazolarınızı koyabilirsiniz. Bunlar ateş enerjisini destekliycektir.  7.
  Alanında ünlü insanların resimlerini, posterlerini bu alana asabilirsiniz. Ama sizin istediğiniz türde bir üne sahip insanlar olsunlar.

   
Etiketler: