1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Rüya Günlüğü

'Paranormal Deneyimleriniz' forumunda PescoVegan tarafından 30 Mart 2017 tarihinde açılan konu

1. Merhaba. Ben rüyalarımla bayağı bir içli dışlı yaşıyorum. Bazen rüyamda gördüklerim ile günlük hayatımda karşılaşıyorum, bazen de karşılaşmıyorum ama çok uzun süre etkisinde kalıyorum karşılaşmadıklarımın. Hatta öyle ki bazen karşılaşmadıklarımı yaşadım sanıyorum... tabi bunu kısa süreliğine hissediyorum. Çok yoruluyorum. Eğer bir rüya günlüğü tutarsam, sizce yararı olur mu? Rüyalarım azalır mı?

2. Anafiel

Anafiel Süper Moderatör

aksine günlük tutmak rüyalarını hatırlayamayanlar için önerilen bir taktiktir. fazla rüya görmemek için yorgun uyumayı dene. uyumadan önce kitap oku mesela zihnini yor yani. gece ne kadar geç uykuya dalarsan o kadar çok rüya görme ihtimalin artar.

3. Yorgunken de görüyorum. Bu arada sık sık kitap okurum. Psikoloğa da gidiyorum ama bunları hiç anlatmıyorum. Psikolojik olabilir mi diye düşünüyorum bazen ama hakikaten oluyor. Gördüklerim en kısa zamanda gerçek oluyor.

4. Anafiel

Anafiel Süper Moderatör

Elbette sık rüya görmek depresyon hastalarında çok rastlanan bir durum. Bunu anlatmayı ihmal etmemelisin.
    Bir diğeri gerçekleşmisi mistik bir özelliğiniz olabilir, bunu çok fazla zihninizde düşünmeyen derim meditasyonlar yapın ve özelliğinizi en doğru şekilde kullanabilmek için güc kazanın. Ama kesinlikle üzerinde çok kafa yormayın, bu daha çok yorgub düşmenize sebebiyet verir.