1. Paranormal kaynaklar forum sitemize üye alımlarımız açılmıştır.
  Duyuruyu Kapat

Psişik Güçler Nasıl Geliştirilir?

'Paranormal Yetenekler' forumunda Rune Mistress tarafından 17 Nisan 2018 tarihinde açılan konu

 1. Rune Mistress

  Rune Mistress Administratör

  Çoğu insanın psişik yetenekleri vardır. Ancak nasıl kullanacaklarını ya da geliştireceklerini bilmezler. Bu liste de yer alan basit tekniklerle psişik güçlerinizi keşfedebilir ve geliştirebilirsiniz.


  Meditasyon: Her gün en az 10 - 15 dakika meditasyon yapın. Psişik yeteneklerinizi geliştirmek istediğinizde titreşiminizi yükseltmek çok önemlidir.


  Psikometri Egzersizleri: Psikometri bir nesnenin enerjisini algılama ve hissetmektir. Yeteneklerinizi geliştirmek için psikometri denemeleri yapmak etkili bir yol olabilir. Tek yapmanız gereken bir nesneyi tutmaktır, sonra gözlerinizi kapatın ve sezgisel olarak algılamaya çalışın.


  Doğa yürüşü: Elementlerle iletişim kurmak ve topraklanmak için doğa yürüşü güzel bir araçtır. Zihninizi sakinleştirdiği gibi iç sesinizi de duymanızı da kolaylaştırır.


  Aura Görme Egzersizleri: Aura görmek öğrenilebilir. Bu yüzden bu sizin psişik yeteneklerinizi geliştirmek için harika bir yoldur.


  Bir arkadaşınızdan duvarın önünde durmasını isteyin. Ardında ondan 10 metre uzaklaşın. Arkadaşının vücudunun çevresine odaklanın. Rahat, sakin ve konsante olun. Aura ilk olarak bir sis gibi gözükür. O sise odaklanın.  Vizyon Çalışmaları: Bir nesneye bakın ve inceleyin. Ardından o nesneyi olduğu gibi zihninizde canlandırmaya çalışın.


  Üçüncü gözünüze Odaklanma: Durugörü, ana psişik yeteneklerden biridir. Kendinizi geliştirmek için birkaç dakikanızı ayırın ve üçüncü göz alanınıza odaklanın (kaşlarınızın hemen üstünde ve arasında). Üçüncü gözünüzün açıldığını hayal edin.


  Enerjileri Algılama: Antika dükkanlarını, tarihi ve kültürel mekanları ziyaret edin. Bu tarz yerler enerji yüklüdür. Çoğu zaman ilk gidişinizde hissedersiniz.


  Sezgileri Dinleme: Çoğu kişi sezgilerini görmezden gelir ve bunun sonucunda sezgilerini köreltir. Biriyle tanıştığınızda, yeni bir yere gittiğinizde ne hissetiğinize dikkat edin.


  Konsantrasyon: Psişik güçleri geliştirmek için konsantrasyon yeteneğinizi geliştirmeniz büyük önem taşır. Telepati ve telekinezi için odaklanabilmek kritik önem taşır.

  Bir dakika boyunca bir resime bakın. Ardından gözlerinizi kapatın ve bu resmi hatırlayabileceğiniz her detay ile zihninizde canlandırın. Bu görselleştirme tekniği, konsantrasyon yeteneklerinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır.


  Rüya Hatırlama: Her sabah uyandığınızda ne hakkında rüya gördüğünüzü düşünün ve hatırlamaya çalışın. Rüyalarını hatırlamaya başladığınızda sezgisel bir rüya gördüğünüzde ya da biliçaltı size bir işaret verdiğinde bundan haberiniz olur.


  Çakra Açma ve Dengeleme: Başlıca çakralarınız üzerinde çalışın. Meditasyon yapın, taşlar ve yağlar kullanın.

  Zihni Sakinleştimek: Rahatlamak için zaman ayırın. Dikkat dağıtıcı düşünceler ve gerginliklerden kurtulun. Sakin bir zihine sahip olmak iç benliğinizle iletişim kurmayı kolaylaştırır.


  Positive Düşünce:
  Frekansınızı yüksek tutmak için olumlu düşünün. Gerekirse olumlamalar yapın.