1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Melek Meditasyonları ve Alıştırmaları

'Yeniçağ' forumunda Rune Mistress tarafından 11 Haziran 2016 tarihinde açılan konu

1. Rune Mistress

Rune Mistress Administratör

Şifa Bulmak için Melek Meditasyonu

1.Rahat bir şekilde oturun. Sırtınızı dikleştirin gerekirse arkanıza destek koyun.

2.Bir mum yakın ve mum ışığına odaklanarak rahatlayın.

3.Üç kez AUM mantrasını tekrarlayın.Bu güçlü mantranın titreşiminin bedeninizde aktığını hissedin.

4.Gözlerini kapatın ve mum ışığını üçüncü gözünüzle görmeye çalışın.Başaramazsanız gözünüzde canlandırın.Mum ışığının kalbinize aktığını düşünün ve içinizde ruhani ateşi yaktığını hissedin.

5.Kalbinize odaklanın.Söylediği şarkıyı dinleyin.

6.Yumuşak bir sesle "OOO" diyerek ses meleklerini çağırın.Onların varlığını ve güçlerini kalbinizdeki ateşe akıttıklarını hissedin.Onların sesleri sizin seslerinize eşlik etsin.

7.Melekler bize yardım etmekten mutluluk duyarlar.Size gülümsediklerini bilin. Çevrenizde ve yardıma hazır olduklarının farkında olun.

8.Baş melek Mikail'i korunma için çağırın ve Başmelek Jophiel'den size bilgelik ve aydınlanma vermesini isteyin.

9.Kalbinizin koşulsuz sevgiye açılması için meleklerden sizinle şarkı söylemelerini isteyin. "AAA" sesini çıkarırken kalbinizin genişlediğini hissedin.Sizi pembe, parlak bir enerjinin sarmaladığını hayal edin. Bu enerjinin sizi yükseltmesine ve özgürleştirmesine izin verin.

10.Sizi saran ışık ve sevgi muazzam bir güç ve enerji verir.Bu enerjiyi şifa bulmak ve yardım etmek için kullanabilirsiniz.Işığı nereye yönlendireceğinizi seçtikten sonra o yeri ve durumu üçüncü gözünüzle görün.Bu kişinin ya da durumun yanında Baş melek Mikail ve Başmelek Jophiel'in durduğunu ve onu altın ışıkla sarmaladıklarını hayal edin.

11.Meleklerden sizin aracılığınızla şarkı söylemelerini onlara kanal olmayı isteyin. Yumuşak bir şekilde "AY!" sesi çıkarın ve bunu yaparken meleklerin sesinizi değiştirmesine ve size rehberlik etmelerine izin verin. Şifa seslerinin etkisiyle gönderdiğiniz yardımın işe yaradığını imgeleyin.

12.Çalışmanız bittikten sonra yardım ettiğiniz ya da şifa gönderdiğiniz yer ya da kişiyle zihinsel bağlantıyı koparın.Dikkatinizi yanınızdaki meleklere yöneltin.Yardımları için teşekkür edin ve rehberlik edebilecekleri başka bir konu olup olmadığını anlamak için onlara birkaç dakika kulak verin.Daha sonra meleklere hoşçakal diyebilirsiniz.

13.Şimdi kendinizi topraklayın.Ayaklarınızdan çıkan bağların dünyanın merkezine indiğini imgeleyin.Onun enerjisinin sizinle buluşup dizi destekleyip toprakladığını hissedin.

14.Gözlerinizi açarak yeniden mum alevine odaklanın.Neşe alevinin kalbinizde yandığını hissedin.Daha sonra mumu söndürün ve ışığını yardım gönderdiğiniz yer ya da kişinin üzerinde parlaması için gönderin.

Son düzenleme: 23 Temmuz 2016
    Anafiel, Slipknot ve Sadgreen bunu beğendi.
  2. Rune Mistress

İnsanlığa Yardım etmeleri için Melekleri Çağırmak

Bu çağrıyı yaparken her bir enejiyi hissetmeniz önemlidir. Tamamen kalpten gelen bir istekle çağrıda bulunun. Çağrıda bulunduktan sonra binlerce meleğin harekete geçtiğini gözünüzde canlandırın.Çağrıda bulunurken ellerinizi yukarıya çevirerek alıcı bir pozisyonda oturun.

1.Barış meleklerini .....'ya(bu kısımda onlara ihtiyaç duyulduğunu düşündüğünüzün yerin ismini söyleyin) yönlendiriyorum.

2.Bolluk meleklerini yoksulluğun hakim olduğu yerlere gönderiyorum.

3.Şevkat meleklerini kalbi kırılan ve incinen insanları kucaklamaya gönderiyorum.

4.Şifa meleklerini acı çekenlere dokunmaya gönderiyorum.

5.Dayanışma meleklerini anlaşmazlıkların hüküm sürdüğü yerlere yönlendiriyorum.

6.Açıkgörüşlülük meleklerini sırların ve dogmaları hakim olduğu yerlerdeki
    insanların kalplerini ve zihinlerini açmaya gönderiyorum.

7.Berraklık meleklerini karmaşanın hüküm sürdüğü yerlere ışık götürmeye yönlendiriyorum.

8.Güç meleklerini özgüven eksikliği çekenleri desteklemeye yönlendiriyorum.

9.Özgürlük meleklerini zihinsel ve fiziksel zincirleri kırmaya yönlendiriyorum.

10.Sevgi meleklerini katılaşmış kalpleri yumuşatmaya yönlendiriyorum.

11.Eğitim meleklerini öğrenmeye istekli olan kişilerin zihinlerini aydınlatmaya gönderiyorum.

12.Neşe meleklerini üzüntünün yaşandığı yerlere mutluluk götürmeye yönlendiriyorum.

13.Umut meleklerini ezilenlere ışık götürmeye yönlendiriyorum.

14.Yaratıcılık meleklerini çözümlere ihtiyaç duyulan yerlere yönlendiriyorum.

15.Espri ve oyun meleklerini ciddi insanları neşelendirmeye gönderiyorum.

16.Cesaret ve güç meleklerini spiritüel savaşçılara destek olmaya yönlendiriyorum.

Bu ritüeli yaparken ihtiyaç duyulan yerin ve kişilerin adını söylemeniz hedefe daha iyi odaklanılmasını sağlar.Ritüel bittikten sonra beyaz bir ışığın sizi sarmaladığını gözünüzde canlandırın.

Anafiel ve Slipknot bunu beğendi.
  3. Rune Mistress

Melekleri Çağırmak

Bu çalışmayı ışığınızın artması ve auranızın güçlenmesi için yapabilirsiniz. Tek başına yapabileceğiniz gibi grup halinde de yapılabilir.Çağrıda bulunurken kalbinizi açarak yapmaya özen gösterin.

Şimdi çağrıda bulunuyorum:
    1.Altın bir ışık sütunu benim etrafımı sarsın.
    2.Melekleri ışığı üstüme aksın.
    3.Meleklerin sevgisi üzerime aksın.
    4.Melekler ruh elmasımın tüm yüzeylerini aydınlatsın.
    5.Baş Melek Mikail bana cesaret versin, olumlu sonuçlara ulaşmamda yardım etsin ve beni korusun.
    6.Başmelek Jophiel bana bilgelik ve aydınlanma bağışlasın.
    7.Başmelek Chamuel kalbimdeki sevgi alevini büyütsün.
    8.Başmelek Cebrail beni arındırsın, bana rehberlik etsin kendimi ve başkalarını affetmemde yardımcı olsun.
    9.Başmelek İsrafil iç görülerimi güçlendirsin, şifa ve bolluk bağışlasın.
    10.Başmelek Uriel bana huzur versin ve zihinsel ve duygusal prangalarımdan özgürleşmemi sağlasın.
    11.Baş melek Zakiel bana merhamet bağışlasın ve enerjimi dönüştürsün.
    12.Başmelek Metatron ışığımı taşıyabileceğim en yüksek seviyeye yükseltsin.

Çağrı ritüeliniz sona erdiğinde saf beyaz,parlak, koruyucu bir ışık küresinin sizi sarmaladığını hayal edin.

kaynak:Meleklerden İlhamlar-Diana Cooper

Anafiel bunu beğendi.
Etiketler: