1. Paranormal kaynaklar forum sitemize üye alımlarımız açılmıştır.
  Duyuruyu Kapat

Kristal Küre Ve Geleceği Görme

'Kahinlik ve Kehanet' forumunda Rune Mistress tarafından 18 Haziran 2017 tarihinde açılan konu

 1. Rune Mistress

  Rune Mistress Administratör

  Kristal küreler yüzlerce yıldır kehanet çalışmalarında kullanılır. Durugörü sahibi bir insan su, cam, ayna gibi tüm yansıtıcı özelliği olan nesneleri kullanabilir.Ama özel niteliği olan kristaller odaklanma ve sezgi gücünü arttırdıkları için tercih edilirler.

  Bir kristale küreye odaklanarak yüksek bilinç ve iç benliğinizle iletişim kurabilirsiniz. Bazı kristal küreler camdan olabilir. Ama sezgi arttırıcı özelliği olan kristal küreler kullanmak daha yaygındır. En çok tercih edilen kristal kuartzdır.Yine dumanlı kuartz, ametist, beril, selenit ve obsidyen kürelerde tercih edebilirsiniz.

  Kürenizi seçtikten sonra temizleme ve yükleme işleminizi doğru yapmalısınız. Önce kürenizi sabunlu ılık suyla yıkayın. Bu fiziksel temizliğin yanında dengeleme işlemi içinde önemlidir. İkinci aşama tütsülemek. Kürenizi birkaç dakika tütsü dumanına tutarak negatif enerjiden arındırın.

  7041646-crystal-ball.jpg


  Sıra yükleme aşamasına geldi.Kürenizi dolunayda ve beraberindeki birkaç gece açığa bırakarak şarj edin. Yalnız bu işlem sırasında küreyi gündüzleri kaldırıp gece tekrar koymalısınız. Arındırma ve yükleme yapıldıktan sonra kürenizle çalışmaya başlayabilirsiniz.Bu arındırma ve yükleme işlemi sadece ilk aldığınızda değil, belirli aralıklarla yapılmalıdır.

  Kristal kürenize sizden başka hiç kimse dokunmamalı. Siyah kadifeye sarılı şekilde saklayın. Sizden başkasının dokunması halinde arındırma ve yükleme işlemini baştan yapın.

  Kristal Küreyle Vizyon Çalışması

  Sessiz ve rahatsız edilmeyeceğiniz bir yere geçin. Çalışma öncesi tütsü ya da mum yakarak, dinlendirici bir müzik açarak rahatlayabilirsiniz.Başlamdan önce çeşitli arınma ya da korunma ritüelleri uygulayabilirsiniz.Kristal kürenin altına siyah yastık koyma ya da siyah kadife kumaş sermek yansımayı azaltacağı ve odaklanmayı sağlayacağı tercih edilir.

  Şimdi küreyi tutun ve enerjinizle psişik bağınızı güçlendirin. Çalışmayı yaparken merak ettiğiniz konu hakkında düşünün. Yüksek sesle soruyu da sorabilirsiniz.Şimdi kristal küreye odaklanın. Zihninizde görünen semboller ve görüntüleri izleyin. Kendinizi bir şey görümeye zorlamayın.Bırakın sakince aksın.

  İlk birkaç denemenizde Bir şey göremiyorsanız, sorun değil.Bazı insanların zihnini bu aşamaya getirmesi zaman alır.Rahatlamak için egzersizler ve meditasyon yapmak bu durumda faydalı olur.

  Kürenizde görüntüler görüyorsanız onlara anlam vermeye çalışmayın. Odaklanın, zihninizi sakin tutun ve gördüklerinizi aklınıza not edin..İhtiyacınız olanı gördüğünüzü hissettiğinizde görüntüler kaybolmaya başlayacak. Gözlerinizi kapatın, nefes alın ve fiziksel aleme dönün. Belki kendinize gelmek için su içebilirsiniz.

  İlk başlarda gördüğünüz vizyonlar yüzde yüz gerçek olacak diye bir şey yok. Günlük hayattan aklınızda kalan görüntüler ya da korku ve endişelerinizin yansıması olabilir.Ama asıl önemli mesajlar derin bir odaklanma sonucu gelir.Aradaki farkı nasıl anlayacaksınız? Kendinize sorun bu görüntüyü görmeme neden olacak bir deneyim yaşadım mı? Ya da çalışmada gerçekten odaklandım mı? Ustalaşıp zihinsel kontrolünüz arttıkça bu sorun ortadan kalkar.
   
  Slipknot bunu beğendi.