1. Paranormal kaynaklar forum sitemize üye alımlarımız açılmıştır.
  Duyuruyu Kapat

Kanal Mesajları

'Yeniçağ' forumunda Rune Mistress tarafından 25 Ağustos 2016 tarihinde açılan konu

 1. Rune Mistress

  Rune Mistress Administratör

  Bu sayfadaki Spiritüel Rehber Yasemin Metin aracılığıyla iletilen kanal mesajlarıdır.

  28.02.2016 Tarihinde Açılan Enerji Kapısı

  Ben Adamus, sizlere yükseliş ve çözülmenize yardımcı olan enerji hakkında bilgi vermek ve bu enerji ile yapacağınız çalışmayı size iletmek için bağlantıya geçtim.

  Yazıya devam etmeden önce sizlere yapılması gereken bir uyarı bulunmaktadır. Bu enerji bilinçaltınızda ve DNA'nızda bulunan tüm karanlığı ortaya çıkarıp dönüştürecek enerjidir. Gerçekten var olan tüm karanlığınızla yüzleşmeye hazırsanız; bu dönüşümde kendinizle yüzleşecek cesaretiniz varsa ve dirençlerinizden vazgeçti iseniz devam etmeniz önerilmektedir. Aksi takdirde sizi yoracak bir enerji olacaktır.

  Hazır olanlara bilgiyi vermeye başlayabilirim. Şu an Dünya ve Venüs arasında açılan enerji kapısı Gaia'nın talebi doğrultusunda açılmıştır. Dönüşüm hızlanmıştır bu doğrultuda talepler doğrultusunda yardımlar da hızlandırılmıştır.

  Görevlilerin arınması ve görevlerini yerine getirmesi adına var olan yaşam tortularının arınması için bu enerji destekleyeci bir enerjidir.

  Enerjiyi bedenizde aktive etmeniz için yapılacak çalışma öncesinde enerjinin vücudunuzda nasıl işleyeceği bilgisini size aktarmam gerekmektedir.

  İlk olarak Dünyanın kalbinde olan sıcak kırmızı enerjiyi bedeninize alarak DNA'nızda kayıtlı bulunan bilgiler aktif hale gelecektir. Kırmızı enerji ile kilitler açılacaktır. Tepe çakranızdan alacağınız Mavi Ay Enerjisi 3. göz bölgenizde aktif hale gelerek bu yaşamın karanlık bilinçaltı kayıtlarını aydınlatmaya başlayacaktır. Kendinize olan yargısal bakış açınız ortaya çıkaracaktır. Direnci, baş ağrısı ya da basınç olarak hissedebilirsiniz. Bu belirtileri hissettiğinizde "direnci bırakıyorum" diye kendinize hatırlatınız. Bilinçaltında oluşan dönüşüm sonrasında DNA'nızda bulunan ailenizle size geçen kayıtlar ve geçmiş yaşam kayıtları ışıklanmaya başlayacaktır. Karanlık olan tüm kayıtları kalp bölgenize getirin ve kalp bölgenizden spiral çizerek kaynağa gitmesini talep edin. Spiral dönüş kendi içnde spin oluşturacağı için vorteks oluşmaya başlayacak ve boşalım hızlanacaktır.

  Çalışma için yapmanız gerekenler.

  Rahatsız edilmeyeceğiniz bir zaman dilimi içinde bu çalışmayı yapmanız derin temizlik için önemlidir.

  Sırtüstü uzanın gözlerinizi kapatın.

  Ayaklarınızdan çıkan enerji bağlarının çekirdeğe kadar uzanmasına ve çekirdeğin içine girmesine izin verin.

  Çekirdekten nefeslerle kırmızı enerjiyi ayak tabanlarınızdan nefesler alarak bedeninize girmesine ve 6. çakranıza çıkmasına izin verin.

  6. çakranızda ve 3. gözünüzde aktivasyona izin verin.

  Tepe çakranızdan Mavi Ay Enerjisinin bedeninize girmesine izin verin. Bu enerjiyi de 6. çakranıza indirin ve "bilinçaltımda olan tüm karanlığımı bu enerjinin aydınlatmasına izin veriyorum" diyerek enerjinin bedeninizde çalışmasını başlatın.

  Enerji bilinçaltınıza ulaşırken onu izleyin. Çalışma esnasında derin nefes alıp verin.

  Kırmızı enerji bilinçaltınızda olan kayıtları açacak ve mavi enerji de bu kayıtları şifalandıracaktır.
  Bilinçaltınız tamamen temizlendikten sonra "DNAmda bulunan karanlık olan tüm kayıtların şifalanmasını talep ediyorum" dediğinizde DNA'nızda bulunan şifalanması gereken yere bu enerji akmaya başlayacaktır.

  Şimdi kalp bölgenize odaklanın çözümlenen her bilgiyi anlamanız ve çözmeniz sizin sorumluluğunuzda değildir. Bu nedenle enerjinin çalışması için ona izin verin. "Şu an çözülmüş olan bilinçaltı ve DNA kayıtlarımın tortularını kaynağa gönderiyorum diyerek spiral olarak kalbinizden çıkıp kaynağa gitmesine izin verin.

  Kalbinizden çıkan enerji temizlenene kadar bu enerjinin bedeninizde akmasına izin verin.
  Temizlik tamamlandığında çekirdekten aldığınız enerjiyi bedeninize taşıyan enerji köklerini yeniden bedeninize getirin.

  "Mavi AY Enerjisin bedenimdeki çalışmasını durduruyorum" diyerek bedeninizdeki çalışmasını
  durdurun.

  Şimdi bu enerji enerji bedenize akacak ve orada bulunan kayıtları temizlemeye başlayacaktır.
  Kendinizi tüm enerjii bedenlerinizi komple kaplayacak kadar büyük bir mavi enerji yumurtası içine aldığınızı gözünüzde canlandırın ya da bunu talep edin.

  Enerji beden çalışması daha uzun süren bir çalışma olacaktır. Enerji bedenlerinin tamamen temizlenmesi 15 güne kadar sürmektedir. bu sürede sizin daimi olarak çalışma yapmanıza gerek yoktur. Enerji temizlik bittiğinde akışı bitirecektir.

  Bu yazıyı okurken ve uygularken sorgulamaya girebilirsiniz. Sizler enerji sisteminin çalışması hakkında ileri düzey bir bilgiye sahip değilsiniz. sizin öğrendiklerinizden farklı çalışma sistemlerini öğreneceksiniz. Yeni bilgileri sizde ortaya çıkarmamız ancak kabulle mümkün olmaktadır.

  Işığınız sevginiz, sevginiz ışığınız olsun.
   
  Son düzenleme: 30 Ağustos 2016
 2. Rune Mistress

  Rune Mistress Administratör

  26.08.2016 Tarihli kanal Mesajı

  Hastalıklar ve Farkındalık

  Ben St. Germain, benden yardım isteyen sevgili kardeşimlerim yeniden merhaba

  Galaktik Harmoni Enerjisini dünya ızgaralarına ve insan bedenine uyumlamak için çalışmalarımız devam ediyor. Sizler için verilmesi gereken bilgiler, almanız gereken zamanda size ulaşacaktır. Geç kalınmış zaman diye bir olgu mümkün değildir.

  Ruhsal yükselişi hızlandırabilmek için fiziksel bedenlerinizin sırrını çözmelisiniz. Kendi sırrını çözen evrenin sırrını çözer. Kendi beden ve zihin farkındalığı olmayan bireyler edinip uygulamadıkları bilgi ile kendilerine yeni bir ilüzyon yaratırlar.

  Size iç beden bilgisini ileteceğiz. Çoğunuz fiziksel bedenlerinizin dışında olan dış enerji bedenlerinden haberdarsınızdır. Bildiğiniz ancak pek farkında olmadığınız iç beden bilgisine dikkat çekmek istiyoruz. Fiziksel bedeninizin iç katmanınında epidermisin hemen altından başlayıp tüm doku ve organlarınızı kapsar. İç beden sizin akaşanızdır. Akaşik kütüphanede var olan sizin bu enkarnasyonda kullanacağınız tüm bilgiyi içerir. Bu bilgi içinde hastalık kodları da bazı durumlar hariç deaktif durumdadır. Öğretileriniz için alternatif planlar vardır. Eğer o öğretiyi öğrenirken hastalık deneyimi ile bu öğrenmeyi seçerseniz o zaman deaktif olan hastalık bilgisi önce iç bedende aktif olur. Bu aktivasyon sonrası iç beden DNA'nızadaki şifrelere değişim emrini iletir. DNA yapınız hastalığı fiziksel bedende oluşumunu gerçekleştirecek düşünce yapısında beyninizi yeniden programlar. Hastalık için gerekli düşünce kalıbına geçersiniz. Bu düşünce kalıbı duygularınızı yönetmeye başlar. Enerji bedenlerinizden zihinsel beden ve duygusal beden artık hastalanmıştır. İki bedende var olan hastalık kronik hale dönüştüğünde fiziksel bedende semptomlar hücre düzeyinde oluşmaya başlar. Hücre düzeyinde gerçekleşen kronik durum kişide hissedilebilir düzeyde ağrılara neden olur. Bu aşamadan sonra ancak tıbbi olarak teşhis edilebilir.

  Enerji tıbbı ile desteklenmeyen hastalık tedavisi insan beden deneyiminden tamamen silinemez. Tahrip olmuş hücrelerin tahribatı engellenir. Yenilenmesi ancak iç beden tarafından verilen emirle gerçekleşir. İç beden modern tıp tarafından sahip olduğunuz teknoloji ile görüntülenemez. Çöp DNA diye tanımlanan alan iç bedene aittir.

  Enerji tıbbı uygulayıcısı açık bilinç olup evrenle iş birliği yaptığında ancak iç beden kodlarını yeniden deaktive edebilir.

  Verilecek bilgi şu an için yeterlidir.

  Bir sonraki bağlantımız DNA yapınız ile ilgili olacaktır.

  Şu an benimle birlikte olan 11 varlık tarafından bu bilgiler size aktarılmıştır. Zihinsel algılarınız yerine hücresel hafızanız için bu bilgi sizlere aktarılmıştır.

  Bırakın içiniz dışınızı aydınlatsın.


   
  Erturul.A.Bulut bunu beğendi.
 3. Rune Mistress

  Rune Mistress Administratör

  23.06.2016 Tarihinde Lord Melchizedek ile iletişime geçirlerek alınan Kanal Mesajı

  “Kutsal Tapınağınızın inşa edilme zamanı geldi. Işık bedenlerinizin ortaya çıkması için önce ışınsal kutsal tapınağınızı inşa etmeye başlamanız gerekmektedir. Bu tapınağı inşa etmek için bildiğiniz her şeyden vazgeçmeniz gerekmektedir. Dünyasal kalıplarınızla ışık formuna dönüşemezsiniz. Sizin bulunduğunuz coğrafyada yaygın olan din olan İslamiyet’te Muhammed’in kutsal Mekan Kabe’deki putları temizlemesi sizlere metaforik anlatımı bilmeniz için verilmiştir. Yeri geldiğiniz de her biriniz kendi tapınağınızı inşa etmek için sahip olduğunuz putları yıkacaksınız. Değişim ancak eskiyi yıkarak gerçekleşir. Saf inanca geçmek eski bildiklerinizden özgürleşmeyi gerektirir. Her din insanlığa saf var oluşun kapısını bulmak için verildi. Ancak toplulukların çok büyük bir kısmı o aydınlık kapının önüne kadar gelebildiler. Kapıdan içeriye Tanrı/Allah/Yaratan/Kozmoz’la kucaklaşacak onunla bir olacak adımları atmadı. İnsanlık olarak sizler o kapıdan her hangi birinden geçmiş olsaydınız size bu kadar din bildirilmeyecekti. Her zaman için Var oluşun ana Kudreti her birimizi ayrı ayrı gözetir.

  Yeni çağ bilgilerinin içinde olan çoğu insan eski bilgileri ile çeliştiğini düşünüyor. Oysaki sizin din diye tanımladığınız her şey hep aynı bilgiyi size farklı frekanslarla sundu. İlk inen frekans bilgisi o insanlar için uygun olan frekanstı. Sizler frekeanslar içinde ilerleyip bilgilere ulaşmış olabilseydiniz şu an sizin Yeni Çağ bilgileri dediğiniz bilgiye ulaşacaktınız. Dünya yaşamının zorlu planları olduğunu biliyoruz. Bunun için de sizlerle daima yan yana oluyoruz. Sizin meleksi varlıklar dediğiniz formların dışında da şefkat dolu ışınsal varlıklar hep size yardım eli uzatıyorlar. Bu yardımlar güçsüz olduğunuz için değil. Çok güçlü ve cesaretle dünyaya geldiğiniz için biz de bu deneyim de kendimize ve bütüne hizmet etmek için sizlerin yanında bulunuyoruz. Yüksek titreşimlerinizi bu denli düşürüp bu var oluş katında dönüşüm için burada olup hizmet ettiğiniz için her birimiz önünüzde saygı ile eğiliyoruz.

  Söylemiş olduğum tapınak inşası egosal olarak keyif alacağınız bir süreç olmayabilir. Egonun tutunduklarından özgürleşeceksiniz. Bu özgürlük size var oluşun farklı kapılarını görmenize neden olacak. Kapılardan geçmek elbette sizin seçiminiz. Biz sadece yeniden inşa sürecinde yanınızda olacağız. Ben ve benimle birlikte çalışan 12 varlık bulunuyor. Toplamda 13 varlığız. Grupta olan diğer varlıklar dünyanızda bilinen varlıklar olmadığı için isimlerini bildirmeyi tercih etmediler. Biz de sizin bize seslenmeniz için benim ismimi kullanmayı seçtik.

  Çalışmalar bireysel olacağı için genel bir çalışma vermiyoruz. Sizlerden dünya zaman diliminde 15 günlük periyotlar içinde bizimle bağlantıya geçmenizi istiyoruz. Çalışmaları yapmak için en uygun zaman dilimi sizlerin gece uyuduğunuz zaman dilimleri olacaktır. Sizleri de egonuzla karşı karşıya getirmeden daha rahat bir değişim sürecinde olmanız için bu zaman dilimini seçtik. Sizlerin göremediği birçok enerjiye maruz kalıyorsunuz ve ne kadar yorgun olduğunuzu biliyoruz. Bu çalışma şekli bizim size şükranlarımızı sunmak için bir armağan olarak görebilirsiniz. Kendinizi hazır hissettiğiniz zamanda gece yatmadan önce ‘Lord Melchizedek ışınsal tapınağımı inşa etmem için bu gece benimle çalışmaya başlamanı istiyorum. Yeni yaşamım sağlıkla ve kolayca dünya planında şekillensin.’ Daha sonra on beş günlük zaman dilimlerinde yine gece yatmadan önce ‘Lord Melchizedek ışınsal tapınağımı inşa etmeye devam edelim ben hazırım.’ Diye niyet etmeniz yeterli olacaktır. Sizin dünyasal kalıplarınız çalışma sürecimizi belirleyecektir. Son çalışmada artık bittiğini bileceksiniz.

  Işığınız ışığımız arttırır.”
   
  Erturul.A.Bulut bunu beğendi.
Etiketler: