1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Kâhin Vanga'nın Henüz Gerçekleşmemiş Kehanetleri

'Kahinlik ve Kehanet' forumunda Slipknot tarafından 29 Temmuz 2016 tarihinde açılan konu

 1. Slipknot

  Slipknot Administratör

  İlk olarak Kâhin Vanga hakkında bilgi almak için Kâhin Vanga Kitabı İndir makalemizi okuyabilirsiniz. İçeriğinde Kâhin Vanga'ya ait limitsiz bilgi ve kaynak barındırmaktadır. Kâhin Vanga kehanetlerinden gerçekleşmiş olan birçok örnek mevcut. Peki ama halen gerçekleşmemiş olan kehanetler?

  Sizler için Kara Not ayrıcalığıyla bir liste hazırladım. Bu listede Kâhin Vanga tarafından geleceklete beklenilen olaylara ilişkin kehanetleri yer almakta.

  Kâhin Vanga Çin, Hindistan, Rusya Birliği Kehaneti
  Kâhin Vanga'ya göre bu üç büyük devlet bir tek çatı altında birleşecek. Birlik sağlandıktan sonra Eski Rusya'nın Dönüşü gerçekleşecek. Kehanete göre Rusya eski gücüne kavuşacak ve bunda en büyük etmen yapacağı uluslararası birliktelikler olacak.

  Kâhin Vanga Dış Dünyayla İlk Temas Kehaneti
  Bu kehanete göre iki asır sonra, Macarlar tarafından dünya dışından bir sinyal tesbit edilecek. Tebit edilen sinyalden sonra dünya ilk defa dış dünyadan gelen düşünen canlılarla tanışacak. Bu olay Kâhin Vanga'nın uzaylılarla ilk temas kehanetidir. (Belirtmek istediğim konu ise, günümüzde bile bu konuların çok sık gündeme geldiği konusu. Bu aralar çok fazla dikkatimi çekiyor. 2 asırı bilmem ama şu anda bile hiçbirşey şaşırtmazdı beni.)

  Kâhin Vanga Semadirek Adası Kehaneti
  Semadirek adası kehanetine göre Kâhin Vanga, ada kıyılarında arkeolojik keşiflerin yapılacağını belirtti. Keşiflerde geçmişe ait saray kalıntıları, parlak mermerler gibi özel yapıtlar keşfedilecek. Bu kehaneti ilginç yapan nokta ise kehanetinde uzun yıllar sonra adanın Yunanistan'a ait olmaktan çıkıp İtalya'nın bir parçası olacak demesidir.

  Kâhin Vanga Ateş İncili Kehaneti
  Kehanete göre ateş incili adında bir kitap basılacak. Kitabın içeriğinde beyaz kardeşliğin öğretisi yer alacak. Bu öğreti bütün dünyaya yayılacak ve bütün dünya bu kitabı okuyacak.

  Şimdi ise en son ve en ilk diyebileceğimiz, hepinizi şaşırtacak olan kehanete yer vermek istiyorum.

  Kâhin Vanga Suriye İşgali Kehaneti
  Kehanete göre Suriye işgal edilecekti. Şu anda güncel durumuzda bunu zaten görüyoruz. Ayrıca kehanete göre insanlığın korkunç felaketler yaşayacağından, insanlık tarihine leke bırakacak nitelikte çok kötü olayların olacağından bahsedilmekte. Sonraki zamanlarda ise insanlığın kendi aralarında dini gruplara bölüneceği ve dünyaya eski öğretilerin geleceğinden bahsedilmektedir. Bütün bunlar ise Suriye işgal edildikten sonra gerçekleşecekti.
   
  Kami ve Anafiel bunu beğendi.
 2. Gerçekleşen kehanetleri bunlarla sınırlı mı?
   
 3. Slipknot

  Slipknot Administratör

  Elbette ki değil. Bunlar sayesinde ünlü oldu ve kitabını okursan daha fazla bilgi edinebileceğine eminim.
   
Etiketler: