1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Kâhin Vanga'nın Gerçekleşmiş Kehanetleri

'Kahinlik ve Kehanet' forumunda Slipknot tarafından 2 Ağustos 2016 tarihinde açılan konu

 1. Slipknot

  Slipknot Administratör

  Kâhin Vanga'nın Gerçekleşmiş Kehanetleri
  Kâhin Vanga'nın bu kadar tanınmış olmasının sebebi şimdiye kadar gerçekleşmiş olan kehanetlerinden ötürüdür. Sizler için KaraNot.CoM farkıyla Kâhin Vanga'nın Gerçekleşmiş Kehanetlerini görebileceğiniz ve çok şaşıracağınız bir liste hazırladım. Kehanetlerimiz kronolojik olarak sıralanmıştır. Böylece bütün detayları rahatlıkla inceleyebilirsiniz.


  01 - Kâhin Vanga İkinci Dünya Savaşı Kehaneti (1940).jpg

  Kâhin Vanga İkinci Dünya Savaşı Kehaneti (1940)
  Savaşın başlamasından tam 1 yıl önce Vanga, yakında dünya karışacak, bir çok insan hayatını kaybedecek diyor. Bu sözlerinden sonra dünyanın en kanlı savaşı olan ikinci dünya savaşı patlak veriyor.


  02 - Kâhin Vanga İndira Gandhi Kehaneti (1969).jpg

  Kâhin Vanga İndira Gandhi Kehaneti (1969)
  İndira Gandhi kehanetine göre birinin yakın bir zamanda hükümetin başına geçeceğini belirtiyor. Bu kişinin fazla kalamayacağını ve ölümün ola engel olacağını söylüyor. Bu kişiyi ölüme götürecek olanın ise elbisesi olduğunu, duman ve ateşin ortasında sarı ve turunculu bir elbisenin olduğunu dile getiriyor.


  03 - Kâhin Vanga Gorbaçov Kehaneti (1979).jpg

  Kâhin Vanga Gorbaçov Kehaneti (1979)
  Tüm dünya savaşın çıkacağından eminken Kâhin Vanga bir kehanetle dünyayı sarstı. Kâhin Vanga savaş olmayacak dedi. Savaşın olmayacağından emin bir şekilde 6 yıl sonra dünya değişmeye başlayacak, liderlerin birçoğu gidecek ve Rusya'ya yepyeni bir lider gelecek diyordu. Dedikleri harfi harfine gerçekleşti.  04 - Kâhin Vanga Berlin Duvarı Kehaneti (1987).jpg

  Kâhin Vanga Berlin Duvarı Kehaneti (1987)
  Dünya tarihine kara bir leke olarak bilinen Berlin Duvarı'nın düşeceği de Kâhin Vanga tarafından söylendi. Bildiğiniz üzere Berlin Duvarı uzun yıllar kaldı. Bazı ülkeler asla yıkılmaz diye nitelendiriyordu.


  05 - Kâhin Vanga 11 Eylül Kehaneti (1989).jpg

  Kâhin Vanga 11 Eylül Kehaneti (1989)
  Beni bile en çok şaşırtan kehaneti bu oldu. O dönemlerde Kâhin Vanga 11 Eylül kehanetini aynen şu sözlerle dile getiriyor:
  'Korku, korku! İki Amerikan kardeş, çelik kuşlar tarafından düşürülüyor! Kurtlar çalılarda ulur ve suçsuzların kanı dere gibi akar.'


  06 - Kâhin Vanga Obama Kehaneti (1992).jpg

  Kâhin Vanga Obama Kehaneti (1992)
  Kâhin Vanga Amerika Birleşik Devletleri başkanının bir siyahi olacağını şu sözlerle yorumlamıştı:
  'Bir gün Amerika'da beyaz ev siyah olacak, okyanusun ötesindeki siyah insanlar da beyaz.'
  O dönemleri düşünüyorum da Amerika'da var olan ırkçı girişimlerden sonra böyle birşey nasıl mümkün olabilirdi. Herkese mantıksız gelebilecek bir olay ve gerçekleşmiş bir kehanet var ortada.


  Elbette ki bütün buınlar yaptığı kehanetlerin tamamı değil. Sadece yüzeysel olarak altı tanesine yer verdim makalemizde. Daha fazla detay ve kehaneti için Kâhin Vanga Kitabı'nı okumanızı tavsiye ederim. Bunların yanı sıra Kâhin Vanga'nın daha birçok gerçekleşmiş kehanetleri bulunmaktadır. Kâhin Vanga'nın Henüz Gerçekleşmemiş Kehanetleri'nden bazılarını bu makalemizden okuyabilirsiniz. Aynı zamanda Kâhin Vanga Kitabı İndir adlı makalemizden de Kâhin Vanga hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.
   
  Rune Mistress bunu beğendi.
Etiketler: