1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Joseph Geraci'nin Ölüm Ötesi Deneyimi

'Deneysel Spiritüalizm' forumunda Akhenaten tarafından 21 Ocak 2017 tarihinde açılan konu

1. Valla başlığı nereye açsam bilemedim. Ölüm ötesi deneyimlerle ilgili bölüm bulamadığımdan buraya açıyorum.

İzleyeceğiniz kişi Dr. Joseph Geraci. 1977 yılında yapılan bir tv programında konuklar "near-death" meali: "ölüme yakın" deneyimlerini paylaşıyorlar. Herkes aşağı yukarı bedenini yukarıdan görmek ve ışıklı bir tünele girmekten bahsederken, Geraci bambaşka bir deneyimden bahsediyor. Öyle ki kalbinin durduğu bir dakikalık sürede yaşadığı bu deneyim, hayatının geri kalanını etkilemiş. Bu güzel deneyimi sizin de dinlemenizi isterim.

Ayrıca Geraci'nin bu konuşmasına Anathema'nın "Internal Landscapes" şarkısında yer verilmiş, şarkı bu deneyime ithafen yapılmıştır. Onu da buradan dinleyebilirsiniz.

Not: Çeviri çok iyi değil ama anlamak için yeterli.

Slipknot ve Anafiel bunu beğendi.
  2. insanlar üç boyuttan fazlasını bilemediği için kelimelerle anlatmak mümkün değil ben gençliğimde çok meraklıydım bu konulara hep zikir yolu ile farklı boyutlara falan gidiyordum bende şöyle oluyordu kelimelerle anlatması mümkün olmayan çok hoş yerler anında bir yerlere gidiyordum çok şeyler oluyordu faklı yerler gezip dolaşıyor görüyordum o varlıklar ile konuşuyordum genelde telepatik ama sözden çok daha net ileltişim şu anki üç boyut görüntüden daha net görüntüydü tekrar kendime geldiğimde vakit aynı idi örneğin saat 18 civarlardı onca yer yerler ve varlıklar ile görüşmeme rağmen aynen sat 18 civarları idi yani vakit kavramı çok farklı ve dünya inanılmaz sıkıcı bunaltıcı sevimsiz virane gibi geliyordu ben bunu aileme anlatamadım en yakın arkadaşlarıma anlatamadım bence bu tür şeyleri anlatmak örneğin kişi hayatında hiç et veya kuru Fasulye ememiş ona etin Kuru Fasulyenin tadını anatmak gibi oluyor

Son düzenleme: 27 Ocak 2017