1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Hayalet Resimleri

'Gizli Dosyalar' forumunda Slipknot tarafından 28 Haziran 2016 tarihinde açılan konu

 1. Slipknot

  Slipknot Administratör

  Hayalet Resimleri - 01.jpg

  Bebek Hayaleti

  İlk resmimiz Avusturya’dan alıntı bir kare. 1946 yılında bir anne 17 yaşında ölen kızının fotoğrafını çekmeye karar verir. Fotoğraf çekildiğinde mezarlıkta hiçbir bebek yoktur. Fotoğrafta bastırıldıktan sonra ise bu manzara ile karşılaşılır. Mezarın üzerindeki bir bebek hayaletidir.

  Bu ilginç paranormal resmi araştırmaya karar verir resmi çeken kişi. İşin en ilginç yanı da burada ortaya çıkar. Ölen 17 yaşındaki kızın mezarının sadece birkaç adım ilerisinde bulunmakta olan bebek mezarındaki bebeğin fotoğrafıdır bu.


  Hayalet Resimleri - 02.jpg

  Merdiven Hayaleti

  Sıradaki resmimiz 1966 yılında alınmış bir resim. İngiltere’de Marine de Greenwich ulusal müzesinde emekli bir adam tarafından çekilmiş olan resmimizde bir hayalet göze çarpmakta. Bu resmin diğer bir özelliği ise orjinalliğinin kanıtlanması. Evet bu resim üzerinde hiçbir oynama yapılmadığı kanıtlanmış bir resim. Bu nedenle paranormal varlıkların varlığı kanıtı taşımakta resmimiz.

  Araştırmalar sonucunda çok daha ilginç bilgilerle karşılaşılmış. Müzeyi ziyaret eden ziyaretçiler, bu merdivenlere yaklaştıkları zaman bebek ağlamasını duyduklarını müze yetkililerine iletmişler. Aslında bebekler demek daha doğru olur. Hatta bazı ziyaretçiler de bu merdivenlere yaklaşınca birilerinin kendilerini çimdiklerini belirtmiş.

  Fotoğrafdaki hayaletin hikayesi ise 300 yıl önce bu merdivenlerden düşerek hayatını kaybeden binanın eski sahibine olduğuna inanılıyor.


  Hayalet Resimleri - 03.jpg

  Yeni Hayalet

  Fotoğrafımız yakın zamanlarda İngiltere’de çekilmiş bir resim. 2008 yılında bir fotoğrafçı kapalı bir alanda resmi çekiyor. Resim çekildikten sonra bina sahipleriyle konuşan fotoğrafçı resimdeki hayaletin sürekli olarak evin küçük çocuğuna gözüktüğünü ve bazı geceler çocuğun sabaha kadar uyuyamadığını söylüyor.


  Hayalet Resimleri - 04.jpg

  Büyükbaba Hayaleti

  1997 yılında ailece piknik yapmakta olan bir ailemiz var şimdi. Resimdeki kadının kızı tarafından çekilmiş bu resim gayet normal görünüyor. Fakat kadının arkasında bulunan ise kadının 1984 yılında ölmüş eşi.


  Hayalet Resimleri - 05.jpg

  Roynham Hall’ının Eski Kadını

  Resmimiz 1936 yılında İngiltere’de çekilmiş. Resimdeki kişinin ise 1729 yılında ölmüş olan Dorothy Townshend olduğuna inanılıyor.


  Hayalet Resimleri - 06.jpg

  Toys' R' Us Hayaleti

  18. yüzyıla kadar bilinen bir gerçek. Resimde gördüğünüz açıkça bir hayalet ve resmin kaynağı Toys' R' Us oyuncak mağazası. İşin kötü yanı ise Toys' R' Us çalışanları mağazada paranormal olayların olduğunu doğrulamakta. Kendiliğinden açılan musluklar, oyuncakların devrilmesi gibi olaylar artık Toys' R' Us çalışanlarına normal görünüyor.


  Hayalet Resimleri - 07.jpg

  Aracın Hayalet Yolcusu

  1959 yılında çekilmiş bir fotoğrafımız var şimdi de. Resimde aracın ön tarafındaki kişi resmi çeken kadının eşi. O esnada arka koltukta oturan gözlüklü kişi ise resmin çekildiği esnada orada yoktu.


  Kara Not Hayalet Resimleri Videosu
  Bir hayalet serüvenimizin sonuna geldik arkadaşlar. Bu kaynak resimlerin ve hikayelerin gerçek kaynağı Fransız paranormal valıklar sitesinden alıntıdır. Türkçeye çevrilmesi ise tamamen tarafımca yapılmıştır. Aslında resimler için daha fazla detay var ama sadece yedi tane resim için iki sayfa yazı yazmak biraz yorucu geldi.
  Kara Not sitesinin farkını hissedin. Umarım hoşunuza gitmiştir ya da ilginizi çekmiştir hayalet resimleri.
   
  Rune Mistress, MecNahyec ve Anafiel bunu beğendi.
Etiketler: