1. Paranormal kaynaklar forum sitemize üye alımlarımız açılmıştır.
  Duyuruyu Kapat

Haftanın Günlerine göre Büyü Çalışmaları

'Kadim Bilgelik' forumunda Rune Mistress tarafından 18 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

 1. Rune Mistress

  Rune Mistress Administratör

  Pazar: Güneşle bağlantılı bir gündür.Neşe,Şifa, umut, gerçek, iş ile ilgili büyü ve majikal çalışmalar yapmak için uygundur.Ayrıca bütün çalışmaları daha güçlü hale getirecek talisman yapımı için de uygundur.

  Pazartesi: Ayla bağlantılı bir gündür.Güvenli yolculuk ,şağlık büyüleri için uygundur. Kötü ruh benzeri varlıklardan, lanetlerden kurtulmak için yapılan ayinler içinde tercih edilir. Durugörü ve sezgi çalışmalarını da haftanın bugünü gerçekleştirmek verimi arttırır.


  Salı:Mars gezegeniyle bağlantılıdır.Erkeklerin savaş için yaptığı fiziksel ve ruhsal güçlenme amaçlı ayin ve büyüler için tercih edilir. Ayrıca arzu, kendine güven ve mahkemede kazanmak için yapılan büyülere de uygundur.

  [​IMG]

  Çarşamba:Merkür gezegeniyle bağlantılıdır.Kehanet,rüya, yoksuluğun önlenmesi, bu dünya ve ruhani dünya ile ilgili bilgi edinme amaçlı büyü ve majikal çalışmalar haftanın bu gününde yapılır.

  Perşembe: Jüpiter gezegeni ile bağlantılıdır.Para, zenginlik, yardım, barış, aşk, uyum için yapılan büyü ve majikal çalışmalar için uygundur.Şerefi korumak ve düşmanları yatıştırmak için de haftanın bu günü çalışma yapılabilir.


  Cuma:Venüz gezegeniyle bağlantılıdır.Aşk, arzu, cinsellik, anlaşmaya teşvik le ilgili büyü ve majikal çalışmalar haftanın bu gününde yapılır.Büyü çözümü için de uygun bir gündür.

  Cumartesi:Satürn gezegeniyle bağlantılıdır. Hastalık, bağ, lanet gibi etkileri bozma ve deffetme çalışmaları için uygun bir gündür.Geçmiş yaşamı hatırlama büyüsü de haftanın bu günü yapılabilir.Ayrıca bir erkeği güçlü hale getirme, başarısını arttırma büyüleri de bu gün yapılır.
   
  Son düzenleme: 18 Mayıs 2016
  Anafiel bunu beğendi.
 2. Anafiel

  Anafiel Süper Moderatör

  Çok güzel ve bilgilendirici bir yazı olmuş... Tesekkürler
   
Etiketler: