1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Güzellik Ve Çekicilik Büyüleri

'Kadim Bilgelik' forumunda Rune Mistress tarafından 4 Ekim 2017 tarihinde açılan konu

 1. Rune Mistress

  Rune Mistress Administratör

  Yeni Ay Güzellik Büyüsü

  Bu büyü yeni ayın ilk günü yapılır. Hem yüz hem de vücut güzelliği için yapılabilen bir büyüdür.

  Malzemeler

  Küçük cam şişe
  Tarçın
  Zencefil
  Küçük boy hindistan cevizi
  Karanfiller
  Zambak çiçekleri
  Kurutulmuş nane
  KırmızıYün İplik
  Sarı iplik
  Beyaz Pirinç
  kırmızı ve sarı mum
  Tutkal


  Yeni ayın ilk günü sarı ve kırmızı mumu alın ve birbirine bağlayın. Bağlarken hem sarı hem kırmızı ipliği kullanın. Şu sözleri söyleyerek mumları yakın:

  Beyaz ve kırmızı birbirine bağlanıyor
  Kan ve süt dökülüyor
  Çevrem ışıkla aydınlanıyor
  Vücudum gençleşiyor
  Baharın renkleri yüzüme yansıyor

  Mumlar söndükten sonra kalıntıları toplayın ve cam şişeye atın.Sonra geri kalan malzemeleri şişeye doldurun. Şişenin kapağını kapatın.Tutkalla şişenin kapağını sızdırmaz hale getirin. Daha sonra şişeyi bir elma ya da kiraz ağacının dibine gömün.


  Güzellik Banyosu

  Bu büyü gül ve suyun enerjisini güzellik getirmek için kullanır.Kişinin iç güzelliğini ve doğal cazibesini ortaya çıkarır. Olumlu düşünce ve zihinde canlandırma kilit noktadır. Çünkü ortaya çıkan enerjiyi düşünceler programlar.

  Malzemeler

  Ilık su
  Tül bez (Yumuşak bir kumaş da olabilir)
  Gül yaprakları (tercihen kurutulmuş)
  Lavanta
  Biberiye
  Tel veya lastik bant


  Kuvete sıcak suyu doldurun. Bitkileri tek tek elinize alıp enerjilerini hissedin. Daha sonra tül beze sarın ve bağlayın. Daha sonra tülden keseleri suya koyun.Şu mantrayı okuyarak suya girin.

  Gül nazik ve güzeldir
  Sadece cildimi değil
  İç dünyamı da güzelleştir

  Şifalı bitkilerin enerjilerinin vücudunuza girdiğini hissedin. Vücudunuzda yayıldığını zihninizde canlandırın. Tülden keseleri alın ve vüdunuzun güzelleşmesini istediğiniz bölümünü onu kullanarak yıkayın.. Bunu yaparaken istediğiniz görüntüyü zihninizde canlandırın.

  İşinizin bittiğini hissettiğinizde banyoyu bitirin. Bitk banyosunu gerekli gördüğünüz zaman tekrarlayabilirsiniz. Tülden yaptığınız keseleri tekrar kullanabilirsiniz ama şifalı bitkileri boşaltıp yenilerini eklemek şartıyla.


  Deniz Kızı Büyüsü

  Deniz kızları güzelliğin ve çekiciliğin sembolüdür. Güzellik büyülerinde onların enerjilerinden sıkça faydalanılır. Çağırma esasına dayalı bir büyü olduğundan mantrayı büyük bir istek ve konsantrasyon ile söylemelisiniz.

  Malzemeler

  Deniz tuzu
  Deniz kabuğu
  Sıcak Su
  Deniz kızı figürü ( Kolye ucu olabilir)

  Kuveti sıcak suyla doldurduktan sonra deniz kabukları ve tuzu ekleyin.Kolyenizi boynunuza takın. Daha sonra küvete girin ve mantrayı söylemeye başlayın.

  Yakın ve uzaktaki denizkızlarının ruhları
  Çağrımı duyuyor musunuz
  Su beni çağırıyor
  Bana güzelliğinizi ve güçlerinizi verin

  Bu büyü temel çerçevede ruh çağırmadan farklı değildir. Yaparken dikkatli olun. Eğer çok tecrübeli değilseniz işe yarama ihtimali de düşüktür. 20 dakika banyo ve mantra tekrarından sonra çalışmayı bitirebilirsiniz.