1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Galaktik Mesajlar

'Yeniçağ' forumunda Rune Mistress tarafından 12 Eylül 2016 tarihinde açılan konu

 1. Rune Mistress

  Rune Mistress Administratör

  Bu sayfadaki Spiritüel Rehber Yasemin Metin aracılığıyla iletilen kanal mesajlarıdır.


  Andromeda Konseyi 17.Irk 01.08.2016

  Biz Andromeda Konseyine bağlı on yedinci ırkız. Dünyalılarla son temasımız milattan önce 5000 yılında olmuştur. Işık varlıkları konsey tarafından hizmete izin verildiği ölçüde bir gezegene hizmet edebilir. Bizlerin görevlerinin bitirilişi sonrasında kendi tekamülümüzü çoğunlukla başka gezegenlerde yaşayan varlıklara rehberlik ederek gerçekleştirdik. Şu an yenididen dünyada olan kardeşlerimize yardım edeceğimiz için çok müteşekkiriz.

  Siz kardeşlerimizin yeniden ruhsal yükselişini gerçekleştirmiş olmasına şahitlik etmek bizleri sizlerin henüz ulaşamamış olduğu doygunluk duygusuna ulaştırmıştır. Varoluş hepsi bir diğeri ile birliktedir. Bizim rehberlik ettiğimiz kardeşlerimiz yükselişlerini hızlandırdıkça içsel olarak huzur sevinç neşe ve olgunluk duygusunun birlikte dolduğu doygunluk duygusuna eriştirir.

  Dünyada gerçekleşen değişimin ne olduğunu anlayabilmemiz için sizlerin enerjisel dönüşümünü tam olarak inceledikten sonra sizlere doğru bilgileri verebiliriz. Şu an sizin ve bizim enerjimiz tam uyumlu olmadığı için gözlemlerimiz net olamamıştır. Dünyanın enerji alanına bizler ley hatlarının daha alt hatları olan enerjilerle bağlantılarımızı gerçekleştiriyoruz. Ley hatlarını sizin vücut sisteminizde olan ana kan dolaşım sistemindeki atar ve toplar damarlar olarak adlandırırsak bizler kılcal damar sistemindeki ağlarla çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz. Bu nedenle sizlerin enerjileri ile çok daha uyumlu olacağız. Bizim görev grubumuz kendi enerjisini daha fazla düşüren grup olacaktır. Önce sislerin frekansına kendimizi indirip sizlerle uyumlandıktan sonra sizi kendi enerjimize uyulmayacağız. Bizim enerjimize uyumlandıktan sonra bizler sizleri sizlerde bilinci uyanmamış kardeşlerinizi yükselişe geçireceksiniz.

  Yeniden temaslarımız olacaktır. İlk temasımızı sizlere müjde vermek için gerçekleştirdik. Kitlesel yükselişi gerçekleştirdiğiniz için hepinize ayrı ayrı şükranlarımızı sunuyoruz.


  Sirius Yıldız Sistemi Lecimarlar 01.08.2016


  Bizler Sirius Yıldız Sisteminden yeniden dünyanıza hizmet için geldik. 1000 yıl öncesine kadar dünyaya gelip hizmet ettiğimiz süreler oldu. Ancak 1000 yıl öncesinde dünyadada gerçekleşen değişim sonucu bizim enerji damgamız dünyanız ile uyumsuz titreşime geçti.

  Sirius Yıldız Sisteminden çeşitli hizmet grupları bulunuyor. Bu gruplardan çeşitli varlık sınıfımız sizlerle direkt ve telepatik temaslarını gerçekleştirdi ve hala gerçekleştirmeye devam ediyor. Şu an bu mesajı 17 varlık grubundan oluşan Sirius C Yıldızından Lecimarlar olarak gerçekleştiriyoruz. Evrende gördüğünüzden ötesi mevcut. Zihninizden özgürleşebildiğiniz ölçüde bizlerin mesajlarının içeriğini tam olarak algılayabileceksiniz. Bizim sizinle yeniden temas kurmamızın amacı sizin kapalı bilinç dediğiniz insanları uyandırmak için bu temas gerçekleşmektedir. Şu an yapılan ölçümlere göre 100 yıllık bir hizmet süremiz olacaktır. Sizlerin toplu olarak titreşim hızınızın artışı bizim görev süremizi kısaltacaktır.

  Görevimizin ve enerjimizin işleyişi ile ilgili ön bilgiyi iletiyoruz. Şu an birçok ışık grubu dünyanıza hizmet etmek için hizalanma gerçekleştiriyor. Biz de o gruplardan biriyiz. Enerji frekansı en yüksek bireyler dünyanın ley hatlarına bu enerji ağını oluşturmamızda bizlerle iş birliği içinde olacaklardır. Bilinçli olarak bunu bilemeseniz de bu çalışmayı yapacağımız insanlarla ruhsal anlaşmalar yapılmıştır. Hiçbir insanın özgür iradesine müdahale yapılmadan ruhsal düzeyde yapılan anlaşmalarla kontaktlar kurulacaktır. Eylül ayında gerçekleşecek tutulmaya kadar her varlık grubu dünyaya enerjisini demirleyip onunla uyumlu hale gelecektir. Her bir grup insanlığın yükselişinde farklı bir görevle bulunuyoruz. İlk bağlantılar Galaktik Konfederasyon üyesi olan dünya dışı yaşam formu olan galaktik varlıklar tarafından gerçekleştirilecektir. İnsanlarla temas etmemizde tek kriter vardır, o da kişinin enerjisinin yüksekliği. O varlık grubundan gen taşıyıp taşımamanız önemli değildir.

  Şu an kendi grubumuzla ilgili olan görevi sizlere açıklıyoruz. Tamamen kapalı şuurların uyanışını gerçekleştirmek için bu insanlarla önce enerji boyutunda yani sizin rüya dediğiniz durumlarda çalışma gerçekleştirilecek ve daha sonra bireylerin kişisel uyanışı gerçekleşecektir. Uyanmış olan bireylerin bizlerle işbirliği yapması bu süreçte çok önemlidir. Uyanmış olan bireyler kendi duygu ve düşüncelerini ne kadar temiz tutarlarsa kolektif bilinç daha berrak olacaktır. Kolektif bilinç berak olduğunda rüya boyutunda çalıştığımız kişiler bizi daha kolay algılayacaklardır. Enerjimizi insan bedenine uyumlu hale getirebilmek için yine uyanmış olan insan bedeninde olan varlıklara ihtiyacımız olacaktır. Bu çalışma esnasında bizimle iş birliği yapacak olan insanın fiziksel olarak herhangi olumsuz olan bir sağlık sorunu ya da yorgunluk belirtisi ile karşılaşması söz konusu olmayacaktır. Bizler piramitin tepesinden dünyaya bilinç enerjilerini göndereceğiz piramitin altında olan her insan bu enerjiyi bir alt basamağa inmeden daha yumuşak bir hale dönüştürecektir. Bu da siz insanların birbirinize hizmetiniz olacaktır. Bu bilinç enerjisi piramitin en altında olan kardeşinize kadar akacaktır. Yukarıdan aşağıya, aşağıdan yukarıya dönüş şeklide olacaktır enerjinin akışı.

  Işığımız ışığınızdır, sevgimiz sevginizdir.


  Sirius Uzay Gemisi Kaptanı Washta 16.03.2016

  Sizler realitenizde bulunduğunuz frekans bandında çeşitli potansiyeller barındırıyorsunuz. Şu an size söyleyeceklerimiz var olan frekansınızdaki potansiyellerdir. Frekansınız düşük olduğu için sizde korkuyu tetikleyicek potansiyellerin bilgisini sizinle paylaşırız.

  Huzur ve barış içinde yaşamak istiyorsanız ülkenizin frekansını yükseltin. Yeni frekansta yeni potansiyeller açığa çıkarabilirsiniz. Bizler izin verilen ölçüde sizlere yardım edebiliyoruz. Bireysel olarak ışığınızı yükselttiğinizde toplumsal yükselişi değiştirebilirsiniz. Dualitenin diğer tarafı olan karanlığın oyunlarında kaybolur, tuzaklarına düşerseniz bu potansiyeli yaratamazsınız. Bizler sizleri sadece uyarabiliriz, seçimleriniz sizin sorumluluk alanınızdadır. Bu oyundan çıkmanızın tek yolu sevgi odağında kalarak ışığınızı yükseltmenizdir.

  Bizler ilahi planın bizlere verdiği izin dahilinde sizlere yardım etmekteyiz.

  Ben Sirius Uzay Gemisi Kaptanı Washta. Yolumuz ışıktır.
   
  Slipknot bunu beğendi.
Etiketler: