1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Elisa Lam Olayı +18

'KaraNot TuBe' forumunda Slipknot tarafından 9 Nisan 2016 tarihinde açılan konu

 1. Slipknot

  Slipknot Administratör

  Elisa Lam Olayı +18.jpg
  Tarihler 19 şubat 2013'ü gösteriyordu. Herşey gayet sıradandı. Cecile otelinde kalan müşteriler suyun kirliliğinden şikayetçi olup aşırı derecede pis olduğunu ve koktuğunu söylediler. Ertesi gün teknik elemanlar müdahale edip sorunu çözmeye başladılar. Yapılan araştırmalarda Elisa Lam ismindeki 21 yaşında olan bir kanadalı turistin cesedini su tankında buldular. Ceset zamanla çürümeye başlamış ve doğal olarak otele dağıtılan suyu kirletmişti.


  Aynı gün olayı polise ulaştırılan bilgi, polis ekiplerinin olaya müdahale etmesiyle sonuçlandı. Sıradan bir cinayetti bu ilk görünümde. Yapılan incelemelerle cesedin üç hafta boyunca su tankında olduğu keşfedildi.

  Polis ekipleri soruşturmayı başlatmak için araştırma yapıyorlardı. Akıllara ilk takılan inanılmaz olay cesedin su tankına nasıl girdiği konusuydu. Kapak o kadar ağırdı ki su problemini çözmek için gelen ekipler teknik malzemeyle zar zor açabilmişlerdi. Daha sonraki etapta polis olayları daha yakından takibe almak amacıyla otelin kayıtlarını ve vidyo kamera kayıtlarını incelemeye karar verdi.

  Kanadalı turist olan Elisa Lam'ın ilk kimlik bilgilerine bu şekilde ulaşıldı. Sonraki adımda vidyo kayıtlarını incelerken polis ekipleri dehşete düşmüştü. Otelin asansörüne binen Elisa Lam birinden ya da birşeyden kaçmak için bütün katların düğmelerine basıyordu. Fakat asansör bir türlü hareket etmiyordu. Daha sonra ise biriyle ya da birşeyle konuşmaya başlıyor fakat bu esnada paranormal bir olay oluşuyordu. Elisa Lam'ın elleri normal bir insanın yapamayacağı şekillerde garip hareketler yapıyordu. Konuşurken elleri ve ayakları bükülüp ters dönüyor, kıvrılıyordu. Kameranın görüş açısından çıktıktan sonra asansör hiçbir sorun yokmuş gibi yeniden çalışmaya başlıyordu.

  Yapılan otopsinin ardından bir başka garip olayla daha karşılaşılıyor. Elisa Lam'ın hiçbir sağlık sorunu ya da fiziksel sorunu olmadığı onaylanıyor. Peki ama bu hareketler nasıl oldu sorusu halen cevaplanamamıştır.
  Bir diğer garip olay ise Elisa Lam'ın görüntüden çıktıktan sonra asansörün yeniden hiçbirşey olmamış gibi çalışması. Asansör çalıştıktan sonra diğer katlardaki müşteriler gayet rahat bir biçimde asansörü kullanıyor. Asansörü inceleten polis ekipleri hiçbir teknik sorun ya da aksaklığın bulunmadığını söylüyor.

  Yapılan otopsi raporları hiçbirşey ifade etmiyor. Bulunan uyuşturucu, sağlık veya fizik problemleri yok. Her ne kadar polis ekipleri olayın aksini iddia etse de olay mahkeme kararıyla kapatılıyor. Akıllarda ise sadece olayın asansörde güvenlik kameralarına yansıyan bölümleri kalıyor.

  Kara Not ekibi olarak internet üzerinde bulduğumuz Elisa Lam olayı vidyosunu youtube kanalımıza yükledik. Bu görüntüleri izlerken dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz. Paranormal olayların en güncel konularından birisi olan Elisa Lam olayı vidyosu biraz korkutucu olabilir.​
   
 2. Ben bu olayı paranormal varlıkların gerçekleştirdiğine inanıyorum ve gayet açık...
   
 3. bu kıza örneğin mesela bir tane spikopak hotel personellerin'den birisi ,belli bir süre halüsinasyonlar hissedebilir kimyasal gazlar var ve diğer bir sürü biotronik yöntemler var o şeytani yöntemlerden birini kullanan oteli iyi bilen bir manyakta olamazmı ...
  dünyada gayet normal görünümlü çok zeki tehlikeli manyaklar sandığımızdan daha fazla var
  veya misal otelin adıda veriliyor rakipler hasımlar yaptırmış olamaz mı
   
  Son düzenleme: 4 Kasım 2016
 4. Olayin Metafizik kaynakli olduğunu varsayarsak burada asıl sorulması gereken soru; neden o kadın kurban seçildi. acaba herhangi bir kurbanmiydi yoksa birilerini kızdırdı mi . ?
   
 5. Misal büyükler birisi üç harflilerin üzerine kaynar su dökmüş üç harfliler musallat olmuş derlerdi ,hatta besmelesiz kaynar su dökme falan derlerdi,bazı kitaplarda da okuruz buna benzer şeyler ...