1. Paranormal kaynaklar forum sitemize üye alımlarımız açılmıştır.
    Duyuruyu Kapat

Deniz Insanları

'Paranormal Varlıklar' forumunda PescoVegan tarafından 22 Şubat 2017 tarihinde açılan konu

1. Herkese merhaba. Fikrinizi çok merak ediyorum;

Okyanuslar, yeryüzünün yaklaşık olarak %70'ini kaplıyomuş. İnsan vücudu ise %70 sudan oluşuyor. Rakamların benzerliğine takılmıyorum, her sitede farklı ama yakın rakamlar veriliyo. Bi sitede ise 'okyanusların %5'inden azı keşfedilmiştir' yazıyodu.

Deniz İnsanları'nın gerçek olma olasılığı ile ilgili fikriniz nedir?

Sonuçta vücudumuzun büyük oranı sudan oluştuğuna göre, belki de onların soyundan geliyoruz. Suya gerçekten ihtiyacımız var, bu bi gerçek.

Belki de onların teknolojileri bizden daha gelişmiştir ve bizi izliyolar. Biz ise uzayı izlemeye çalışıyoruz.

Aradığımız cevaplar daha da yakında olabilir...

2. Slipknot

Slipknot Administratör

Bence gayet mantıklı hayat olması sonuçta evrim teorisi var. Fakat bizi izledikleri konusuna gelince; emin ol farkederdik..

3. Bunu idda etmiyorum ama ya farkettirmeyecek kadar güçlülerse? Sonuçta biz insanlar beynimizin %10'unu kullanabiliyoruz. Ya onlar daha fazlasını kullanabiliyosa?

4. Yunuslar insanlardan daha akıllı diye duymuştum. O da bi deniz canlısı!

5. pek anlayamadım USO 'Lar dan mı bahsediyorsun? denizin henüs insanlar tarafından keşfedilememiş bir kısmında yaşayan çok ileri oldukları önesürülen medeniyetmiş,hatta UFO görüntülerinin %70 nin de aslında USO lar olduklarını iddia edenler var...

6. Hayır USO'lardan bahsetmiyorum. Sadece kendi teorimi paylaşmak istedim. Bilgi topluyorum, bilgilendirdiğin için teşekkürler.

7. Slipknot

Slipknot Administratör

Dünya üzerinde yaşayan bir canlının o kadar akıllı olması mümkün değil. Şöyle düşün, hergün askeri alanda kullanılan ve test edilen nükleer bombalar, üretim sağlayan fabrikalar, binalar için yok edilen ormanlar.. Bunların hepsi ve daha fazlası dünya doğasının tek düşmanı olan insandan kaynaklı. Bahsettiğin derecede akıllı bir varlık şimdiye kadar çoktan bizi yok etmeye başlamıştı kendi doğasını korumak adına. Malum, en büyük tehdit biziz. Kısacası mantıksız bence.

vakog bunu beğendi.
  8. PescoVegan koca kainatta bizden başkalarının yaşamadığını düşünmek bencilik olur bence, sahsi kanaatlerine göre büyük ihtimal hiç boş yer yok göklerde denizde
    hatta yerin altında farklı boyutlarda katnamlarda şartlarda koşullarda yaşayan varlıklar var,
    dünyanının da kısımları var biz insanlar bir kısmı yani bizler sadece bir katmanda yaşıyoruz
    ''Belki de onların teknolojileri bizden daha gelişmiştir ve bizi izliyolar. Biz ise uzayı izlemeye çalışıyoruz''
    aynı dünya benzeri bir yerde yaşayan teknolojileri gelişmiş uzaylılar var ise onları bilemiyorum ama benim bildiğim insanlar onları ortak düşman ilan eder muhakak onlara saldırırlardı,
    şunada değinmek isterim uzaylılardan çok uzaycıların ,tarikatların,bazıları bunu çok karlı geçim kaynağı haline getirmiş fırsatcı şarlatanların dallandırıp budaklandırdıklarınıda yok sayılmamalı

Bu hususları merak edenler için Kainatın Sırları tavsiye edebilirim

Son düzenleme: 23 Şubat 2017