1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Deep Web Kaynaklı Dünya Dışı Yaşam

'Paranormal Dökümanlar' forumunda Slipknot tarafından 7 Ekim 2016 tarihinde açılan konu

?

Dünya dışı yaşama inanıyor musunuz?

1. Evet

16 oy
    84.2%
  2. Hayır

3 oy
    15.8%
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Slipknot

Slipknot Administratör

Arkadaşlar, internetin karanlık yüzü olan Deep Web üzerinde bulduğumuz paranormal kaynakları Kara Not aracılığıyla sizlerle paylaşmaya devam ediyorum.

Ek olarak vereceğim dosya bir iki farklı dökümanın birleştirilmesiyle oluşturulmuz özel bir uzaylı varlığı kanıtıdır. İçeriğinde birçok resimler ve ingilizce yazılmış özel kaynaklar bulunmaktadır.

Dünya dışı yaşam kaynağı ispatı için bu ilginç dökümanı indirip incelemenizi tavsiye ederim.

İndireceğiniz dosya tamamıyla güvenli PDF dökümanıdır ve her zamanki gibi ZİP arşiviyle sıkıştırılmış haldedir.

Uzaylıların varlığına ya da dünya dışı yaşamın olmadığına inanan biri bile Deep Web Kaynaklı Dünya Dışı Yaşam dosyasını inceledikten sonra fikrini değiştirecek. Uzaylılar yoktur diyenlere inat bir kaynak bu.

Kara Not ekibi olarak paylaşımlarımız devam edecek. Bir teşekkürü çok görmeyin.

Not: Dosyayı ZİP arşivinden çıkarabilmeniz için gereken şifre:
    KaRaNoT

Anafiel ve Rune Mistress bunu beğendi.
  2. Dosya gelecek mi? Teşekkürler...

3. Slipknot

Slipknot Administratör

Dosyayı yeniden yükledim.
    Dosyayı zamanında yüklemiştim fakat kaldırmak zorunda kaldım. Yeniden yüklemeyeceğiz siteye bu tarz dosyaları. Konuyu kilitliyorum.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.