1. Paranormal kaynaklar forum sitemize üye alımlarımız açılmıştır.
    Duyuruyu Kapat

Çok Basit 10 Para Büyüsü

'Kadim Bilgelik' forumunda Rune Mistress tarafından 31 Temmuz 2016 tarihinde açılan konu

1. Rune Mistress

Rune Mistress Administratör

1.Sabah gün doğarken üstüne fehu işareti kazıdığınız altın renkli bir mum yakın. Mumu yakarken refah niyetinizi açıkça belirtin.Bu işlemi yedi gün boyunca tekrarlayın.

2.Akik taşı maddi başarıyı simgeleyen bir taştır. Akik yüzük takmak ya da cebinizde küçük bir akik parçası taşımak size çok fayda sağlayacaktır.

3.En basit para büyülerinden biri uğur parasıdır.Bir metal parayı Lavanta yağı ile kaplayın.Bu parayı sürekli cüzdanınızda taşıyın.Kokusu gittiğinde tekrar yağla kaplayın.

4.Eğer zeka gerektiren bir işte çalışıyorsanız zencefil yağıyla kaplanmış mor renkli bir mum yakmak zihninizi açıcak ve daha verimli çalışmanıza yardım edecektir.

Medieval_Money_Talisman.jpg

5.Üstteki resimde yer alan Ortaçağ Para talismanının kolye olarak kullanımı çok yaygındır.Zenginlik için kullanılır.

6.Mistik düğüm evlere bolluk getirmek için kullanılır. Düğüm 6 adet 8 oluşturur.Sekiz Çinliler için en uğurlu rakamdır ve zenginlikle ilişkilendirilir.

7.Sarı renkli bitkiler güneşle bağlantılı olduğundan güç ve zenginlik enerjisin taşırlar.İşyeriniz ya da bahçenizdee bulunmaları şansınızı arttırır.

8. Sedir, Paçuli, Havlıcan ve Havucu rendeleyin Üzerine biraz pirinç unu yada mısır nişastası ekleyin. Bu karışımı k.üçük bir keseye koyup iş yerinize koyabilirsiniz ya da üzerinizde taşıyabilirsiniz.

9.Fehu, Jera, Anguz rünlerini talisman olarak taşımak zenginliği çekmeye faydalı olur.Ayrıca bu rünlere odaklanarak meditasyonda yapabilirsiniz.

10.Begamot tütsüsü evinize ya da işyerinize zenginlik getirmede yardımcı olur.

Son düzenleme: 31 Temmuz 2016
  2. Rün nasıl bir şey ve nereden bulabiliriz?

3. Rune Mistress

Rüne Alfabesi ya da Futhark Alfabesi eski iskandinav halklarının kullandığı alfabedir. Büyüde ve kehanette kullanılır. Her rün'ün ayrı bir enerjisi ve kullanım alanı vardır.

4. Araştırıp kendim mi hazırlayacağım yani

5. Rune Mistress

Takı olarak satılan rünler var ama kehanette kullanılan rünleri kendin hazırlaman gerekir.

healer bunu beğendi.
  6.  
  7. Bu fefu, anguz ürünlerini nerden nasil bulabiliriz

8. Ortacag para talismanini nerden bulabiliriz.oyle bir yer varmi

9. Rune Mistress

Kolye olarak var ama kendinde çizebilirsin.

10. akit taşından bileklik olur mu

11. Nasıl yani normal bir para yada başka bir cisim üzerine mi? Gerçekten faydası oluyormu

12. Sizde olan kol yenin fiyatı ne kadar

13. Rune Mistress

Evet bileklik olarak kullanabilirsiniz sadece taşın temizliğini ve yüklemesini mutlaka yapın.

Bende kolye yok ama en kolay kolye şeklinde bulunabilir ve kullanılabilir. Kağıda da çizebilirsiniz ama mutlaka sembole odaklanarak meditasyon yapın. Özel mürekkeple çizmek de bir çeşit enerji yükleme yoludur. Bu tarz sembollerin enerji yükleme ve aktifleştirme yöntemleri olur.

14. Bu hac işareti içeriyor.hav işaretini taşımak yada medet ummak islamda yok.bu durum bizim için sıkıntı teşkil etmez mi sizce. Bir sakıncası olmaz mi hac işaretinin

15. Ve buna bakarak meditasyon nasıl yapılır ne düşünülür.ben anlamam pek

16. Rune Mistress

Bu semboldeki haç işareti değil. Sembolün adı Agla Hz.Süleyman'ın mühürlerinden biri. Kabala kökenli olabilir. Haç işareti ile ilgili de şunu söylüyeyim. Sadece Hristiyanlıkta olan bir sembol değildir. Örnek veriyim Hristiyan misyönerler Kızılderililerinde haç sembolünü kullandığını görünce şoka uğramışlardır. İşin aslı dört anayönü temsil eden semboller dünyanın her yerinde var. Evrensel sembollerin her biri için farklı kültürlerde farklı açıklamalar vardır.

17. Buna bakarak nasıl meditasyon yapacağız ne düşüneceğiz yada ne söyleyeceğiz. Ve bu işaretli kolyeden nerden bulup alacağız varsa gönderin yada bildiğiniz bir yer varsa ben ordan sipariş vereyim.yardimci olursanız sevinirim

18. Rune Mistress

Genel olarak konuşuyorum bir sembolde meditasyon yapmak için gözlerimizi kapatıp zihnimizde canlandırmak yeterli.Yine aynı şekilde bir ışık huzmesi düşünüp onu sembolün içine aktığını gözümüzde canlandırmak enerji yükler. Bunlar klasik yöntemler.Ancak Agla için özel bir uygulama var mı bilmiyorum. Sonuçta bu bir mühür. Farklı uygulama gerektirebilir.Kolyeyi internette bulmayı deneyin olmazsa kağıda çizebilirsiniz.

Etiketler: