1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Büyü Yapmak Isteyenlerin Dikkatine

'Kadim Bilgelik' forumunda Anafiel tarafından 10 Mayıs 2017 tarihinde açılan konu

1. Anafiel

Anafiel Süper Moderatör

Cadılık geleneğinde yapılan her büyünün üç katı olarak kendilerine geri döneceği bilinir. Bu nedenle oldukça önem verilmesi ve özen gösterilmesi gerekir. Bu sebeple her hangi bir büyü yapmadan önce, oldukça uzun denilebilecek kadar bir süre çalışmalar ve hazırlıklar yapılmalıdır. Ancak ondan sonra büyü yapma işlemine başlanır.

Ne söylendiği ne de film,dizi vs. görüldüğü kadar basit ve ciddiyetsiz değildir büyü yapmak. Bu sebeple bu alanda araştırma yapmak ve kendilerini geliştirmek isteyen kişiler öncelikle düzenli meditasyon yaparak ruhlarını evrensel öze açmalı, kendilerini dolayısıyla doğayı ve evreni tanımalı, farkındalıklarını geliştirmeli, sezgilerini güçlendirmeli, ve ruhlarını bu alanı algılayabilecekleri bir seviyeye yükseltmelidirler. Bu seviyeye ulaştıktan sonra bolca bilgi edilmelidir.
    En anlaşılır anlatım ile büyü yapacaksanız bir bedel gerekir, başarısız olursanız da büyü size dönebilir.

Umarım anlaşılır olmuştur. Sorularınızı bu başlık altında sorabilirsiniz.

2. Üç kat yasası cadılıkta değil, vikalıkta var diye biliyorum.

3. Anafiel

Anafiel Süper Moderatör

Wicca, cadılığın modern adı değil mi zaten.

Etiketler: