1. Paranormal kaynaklar forum sitemize üye alımlarımız açılmıştır.
    Duyuruyu Kapat

Bağlama Büyüsü

'Kadim Bilgelik' forumunda Sadgreen tarafından 29 Nisan 2016 tarihinde açılan konu

1. Öncelikle merhaba, bu uygulamayı kendim denemedim fakat deneyenler olumlu sonuçlar aldıklarını söylüyorlar ve bende en kısa zamanda uygulayıp sonuçları buraya aktarmayı planlıyorum. Bağlama büyüsü, biri sizi tanısın yada tanımasın onu kendi etki alanınıza sokmak, ona çekici görünmek amaçlı yapılan basit bir büyüdür basit derken uygulaması basit.

Bağlama Büyüsü Malzemelerimiz
    • Yeşil renkte bir kağıt
    • Ufak bir kavanoz
    • Bal ya da şeker
    • Zambak çiçeği ya da Gül tomurcukları(tercih size kalmış)
    • Ufak bir parça mıknatıs taşı
    • 5 adet kırmızı mum
    • Hoodoo geleneğindeki büyülerde kullanılan "Cazibe Yağı" ( Formülü anlatıcam)
    • Kendi idrarınız

İlk olarak bu büyüyü doğru zamanda uygulamak etkisini görebilmeniz için çok önemli.Bu yüzden ayın büyüyen dönemini seçin yani dolunayın hemen ardı olan küçüldüğü dönemi değil. Cuma günü olan Venüs gününde yapmanız da önemli.

Doğru zaman dilimini seçtikten sonra yeşil kağıttan iki ufak parça koparın. Birine kendi adınızı (Tam olarak, göbek adınızla birlikte), diğer parçaya da dikkatini çekmek istediğiniz insanın adını tam haliyle yazın.Sonra bu kağıtları isimler yüz yüze bakacak şekilde dikin.

Sonra kavanoza bir miktar saf su, bir miktar bal (ya da şeker), biraz zambak çiçeği (lilyum), ya da aktarlarda bulabileceğiniz gül tomurcuğu ekleyebilirsiniz.

Gelelim bu "Cazibe yağı" kısmına. Bu yağ temelde Yasemin + Paçuli + Gül + Vanilya yağlarının karışımı ile yapılarak kullanılır.Buna bazı formüllerde limon kabuğu bazı formüllerde de mıknatıs taşı eklenerek yağ bir köşede demlenmeye bırakılır. Ama formül karışık olmak zorunda değil yani sadece aktarlarda kolaylıkla bulabileceğiniz 3 yağın karışımı ile de yapabilirsiniz. Diğer bir alternatif de gene aktarlarda zaman zaman "Kadın -Erkek için Afrodizyak" adı altında yağ karışımları ve esanslar mevcut.

Eğer böyle bir şeye denk gelirseniz (Mısır Çarşısında kolaylıkla bulabilirsiniz, orada bir Harem formülü var hatta akıllara zarar bir şey ) bunu da tercih edebilirsiniz.Olması gereken tatlı ve hoş kokulu bir esans.
    Bu karışımı elde ettikten sonra dikmiş olduğunuz kağıdın üzerine sürmelisiniz. Bolca sürün siz yine de.

Kağıtları kavanozun içine koyduktan sonra , en son olarak ufak parça mıknatıs taşımızı da ekliyoruz.
    Kavanozun ağzı sıkıca kapanmalı. Sonrasında kavanozu sabit bi yere koyup, etrafında 5 kırmızı mum yakıyoruz. Her mumu yakışınızda "O insanın adını" yüksek sesle söylemelisiniz.

O insanın size çekildiğini hissedin, bilin ve bu fikre enerji yükleyin. " Ve olmuştur" diyerek ritüeli tamamlayın.
    Bırakın tam 5 gün süresince o kavanoz orada dursun.

5.günün sonunda kavanozdaki isim kağıdını alıp kendi oturduğunuz evin bahçesinde ya da arka tarafında yakın.Tam kağıtları yaktığınız noktaya, küllerin üstüne kavanozdaki kalan tatlı su karışımını dökün. En son olarak da bir miktar kendi idrarınızı tam o noktaya dökün.

Anafiel bunu beğendi.
  2. Slipknot

Slipknot Administratör

Bağlama büyüsü hakkında yapacağın denemelerin sonucunu bekleyeceğiz hep beraber. :) Güzel bir anlatım olmuş. Teşekkürler!

Sadgreen bunu beğendi.
  3. Ben teşekkür ederim, en kısa sürede uygulayıp sonuçları aktarmaya çalışıcam :)

Slipknot bunu beğendi.
  4. Uyguladınız mı sonuc yazarmısınız :)

5. Cazibe yaginin turevleri mevcut benim tecrube ettigim ise miski amber ve portakal etkiyi cok daha fazla arttiriyor. Ve eger kendinize kizi cekmek isterseniz gumus erkek icinse altin kullanmaniz. Element olarakta kullanilabilir renk olarakta.