1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Astrolojik Şans Büyüsü

'Kadim Bilgelik' forumunda Rune Mistress tarafından 19 Ocak 2017 tarihinde açılan konu

1. Rune Mistress

Rune Mistress Administratör

Bu büyünün işe yarayabilmesi için dolunaydan önceki perşembe günü yapılması gerekir. Eğer ay yay burcundayken yapılırsa daha etkili olur. Büyüyü yaparken mavi kıyafetler giyin. Zorunlu olmasa da bu büyünün etkisini arttırır. Büyüde kullanacağınız malzemeleri sandal yağı ile kaplayın. Büyüyü yaparken doğum numaranıza ihityacınız olucak. Doğduğunuz günü, ayı ve yılı toplayayın. Eğer sonuç çift haneli çıkarsa iki rakamı tekrar toplayın. Böylece doğum numaranızı elde edersiniz.

Malzemeler:
    Bir tane beyaz uzun mum
    Bir tane mavi ince mavi mum
    Bir adet funda çiçeği
    Bir adet yonca
    Bir parça altın ya da gümüş mücevher
    Amber ya da citrin kristalleri
    Kağıt ve kalem
    Ateşe dayanıklı bir tabak ya da kase

Doğum numaranızı yazın ve sunağın üzerine koyun. Bunu yaptıktan sonra sunağın önünde diz çökün. Beyaz mumu yakın ve en çok istediğiniz dileğinize odaklanın. Dileğinizin gerçekleştiğini gözünüzde canlandırın. Mavi mumu kullanarak doğum numaranızın olduğu kağıdı yakın. Tutuşurken yavaşça şu sözleri söyleyin:

Uzayın gardiyanları size yalvarıyorum
    Hayatımın her günü bana şans getirin
    Bana iyi haberler getirmeniz için yalvarıyorum
    Talihimi değiştirin asla kaybetmemem için
    Hiçkimse zarar görmeden dileğim gerçek olsun

Şimdi yanan kağıda odaklanın ve tüm kötü şansın yanıp kül dolduğunu görün. Eğer zamanınız varsa iyi şansın size aktığını da gözünüzde canlandırın. Tüm elementlere ve gardiyanlara teşekkür ederek ritüelinizi bitirin.

Anafiel bunu beğendi.
  2. Teşekkürler

Etiketler: