1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Astral Beden

'Paranormal Varlıklar' forumunda PescoVegan tarafından 20 Kasım 2016 tarihinde açılan konu

1. Merhaba arkadaşlar, bi kitap okuyorum, henüz bitirmedim... Astral bedenle ilgili ama kitapta Işık Bedeni, Işık İşçileri ve Yıldız Tohumu diye geçiyo. Bir de dünya dışı bir çok gezegende enkarne olmuş Büyük Beyaz Kardeşlik var, yükselmiş varlıklardan oluşan bir hizmet organizasyonu. 3. boyuttaki, (yani şu anki boyut) görevlerimiz bitip bu dünyadaki bedenimiz öldükten sonra, astral bedenimizin (Işık bedenimiz) 5. boyuta geçeceğinden bahsediyo. Ve Işık Taşıtları var, bi çeşit uzay gemisi. Şuan sadece 5 duyu organımızı ve beynimizin sadece %15'ni kullanabildiğimiz için onları görmemiz imkansızmış, teleskop yada fotoğraf makineleriyle bile. 5. boyuta geçince, beynimizin %100'ünü kullanabilecekmişiz. Bu konuda az çok bilgisi olan var mı? Sitemize baktım, konuyla ilgili bir şey bulamadım...

2. Rune Mistress

Rune Mistress Administratör

Işık işçisi white magic(ak büyü)le uğraşanlar için kullanılan light worker heralde.Yıldız tohumu insanlığa yardım için rearkarne olmuş ruh, üstat demek galiba ama pek bilgim yok o konuda. Astal beden'den ışık bedeni olarak bassedilebilir, normaldir. Diğer konuya gelince, spiritüel danışmanın bana yayınlamam için gönderdiği kanal mesajları var şu iki konuda. İnceleyebilirsin:

http://www.karanot.com/konu/kanal-mesajlari.249/
    http://www.karanot.com/konu/galaktik-mesajlar.271/

Son düzenleme: 20 Kasım 2016
  3. Slipknot

Slipknot Administratör

Okuduğun kitabı da söylersen indirilebilir PDF formatında sitemiz üzerinde yayınlayabilirim. Böylece okur sayısı artar ve ortak tartışma ortamları da kurabiliriz.

4. Teşekkür ederim...

5. Yükseliş - Eric Klein

Slipknot bunu beğendi.
  6. Astral bedeni aktif hale getirmek için eski mısır rahiplerinin eğitimi beni çok etkilemiştir. İki yıllık bir süre. Düzenli olarak manna kullanarak.