1. Paranormal kaynaklar forum sitemize üye alımlarımız açılmıştır.
  Duyuruyu Kapat

Aşk Büyüsü

'Kadim Bilgelik' forumunda Afacan2121 tarafından 11 Kasım 2016 tarihinde açılan konu

 1. Mrb arkadaşımla tekrar bi araya gelmem için yani bana bağlanması için önerdiğiniz bir büyü varmı sayfada mümkünse onaylanmış olsa sevinirım saygılar
   
 2. Daha önce hiç büyü yaptın mı . ?
   
 3. Yok yapmadım ama çok araştırdım
   
 4. Bence hiç kalkışma. tavsiyem yaptıracak birini bul kafan rahat olsun. bu ustalık isteyen bir iş. büyü yapmak için bir çok konuya hakim olman lazım. Bu işlerde tecrüben yoksa ve güçlü bir koruman yoksa obsesyon vakası yaşaman yüksek ihtimal.
   
 5. Eyvallah bilgin için sitede çok rahat yapılacak büyülere değinilmiş o yüzden önerin varmı bu işi yapacak
   
 6. Tavsiye edebilecegim birisi yok. site yönetiminin tavsiye edeceği birisinin olacağını düşünüyorum.
   
 7. Ben de istiyorum bu tarz bi büyü. Yardımcı olursanız sevinirim. Hiç bi yerde bulamadım.
   
 8. .Yeşil renkte bir kağıt
  .Ufak bir kavanoz
  .Bal ya da şeker
  .Zambak çiçeği ya da Gül tomurcukları(tercih size kalmış)
  .Ufak bir parça mıknatıs taşı (Ananelerimizin ve babannelermizin iğneleri toplaması için kullandığı gri mıknatıs parçası)
  .5 adet kırmızı mum
  .Hoodoo geleneğindeki büyülerde kullanılan "Cazibe Yağı" ( Formülü anlatıcam)
  .Kendi idrarınız


  İlk olarak bu büyüyü doğru zamanda uygulamak etkisini görebilmeniz için çok önemli.Bu yüzden ayın büyüyen dönemini seçin yani dolunayın hemen ardı olan küçüldüğü dönemi değil. Cuma günü olan Venüs gününde yapmanız da önemli.
  Doğru zaman dilimini seçtikten sonra yeşil kağıttan iki ufak parça koparın. Birine kendi adınızı (Tam olarak, göbek adınızla birlikte), diğer parçaya da dikkatini çekmek istediğiniz insanın adını tam haliyle yazın.Sonra bu kağıtları isimler yüzyüze bakıcak şekilde dikin.
  Sonra kavanoza bir miktar saf su, bir miktar bal (ya da şeker), biraz zambak çiçeği (lilyum), ya da aktarlarda bulabileceğiniz gül tomurcuğu ekleyebilirsiniz. Ben paçuli ile denedim ancak paçuli çiçeği her mevsimde bulunmuyor. Bu yüzden gül ya da zambak deneyebilirsiniz.
  Gelelim bu "Cazibe yağı" kısmına. Bu yağ temelde Yasemin+ Paçuli+Gül+Vanilya yağlarının karışımı ile yapılarak kullanılır.Buna bazı formüllerde limon kabuğu bazı formüllerde de mıknatıs taşı eklenerek yağ bir köşede demlenmeye bırakılır. Ama formül karışık olmak zorunda değil yani sadece aktarlarda kolaylıkla bulabileceğiniz 3 yağın karışımı ile de yapabilirsiniz. Diğer bir alternatif de gene aktarlarda zaman zaman "Kadın -Erkek için Afrodizyak" adı altında yağ karışımları ve esanslar mevcut.Eğer böyle bir şeye denk gelirseniz (Mısır Çarşısında kolaylıkla bulabilirsiniz, orda bir Harem formulü var hatta akıllara zarar bi şey ) bunu da tercih edebilirsiniz.Olması gereken tatlı ve hoş kokulu bir esans.
  Bu karışımı elde ettikten sonra dikmiş olduğunuz kağıdın üzerine sürmelisiniz.Bolca sürün siz
  Kağıtları kavanozun içine koyduktan sonra , en son olarak ufak parça mıknatıs taşımızı da ekliyoruz.
  Kavanozun ağzı sıkıca kapanmalı. Sonrasında kavanozu sabit bi yere koyup, etrafında 5 kırmızı mum yakıyoruz. Her mumu yakışınızda "O insanın adını" yüksek sesle söylemelisiniz.
  O insanın size çekildiğini hissedin, bilin ve bu fikre enerji yükleyin. " Ve olmuştur" diyerek ritüeli tamamlayın.
  Bırakın tam 5 gün süresince o kavanoz orada dursun.
  5.günün sonunda kavanozdaki isim kağıdını alıp kendi oturduğunuz evin bahçesinde ya da arka tarafında yakın.Tam kağıtları yaktığınız noktaya, küllerin üstüne kavanozdaki kalan tatlı su karışımını dökün. En son olarak da bir miktar kendi idrarınızı tam o noktaya dökün.