1. Paranormal kaynaklar forum sitemize üye alımlarımız açılmıştır.
  Duyuruyu Kapat

Altın Güneş Tedavisi

'Yeniçağ' forumunda Rune Mistress tarafından 22 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

 1. Rune Mistress

  Rune Mistress Administratör

  Altın güneş tedavisi, kendinizi günlük olarak kendi temizlenmiş enerjinizle beslemenin bir yöntemidir.Bu yöntemi bu çalışmanın amacı enerjinin iyi ya da kötü, iyileştirici ya da yıkıcı, doğru ya da yanlış değil, sadece enerji olduğunu sürekli hatırlatmak ve bunun farkında olmaktır. Altın güneş tedavisi maneviyatın iyileşip özgürleşmesini amaçlar. Şifalı altın güneş sizin aracılığınızla toplumu da iyileştirecektir. Yaptığınız her çalışmanın sadece iç dünyanızda değil, iç dünyanızdaki enerji üzerinde de etkisi vardır. Enerji, karşılığında her şeyi -sevgi, mutluluk, hüzün, nefret, kahkaha, delilik- alabileceğiniz bir değerdir. Enerji yönlendirilebilir, yenilenebilir, yeniden yönlendirilebilir ve yeniden kullanılabilir.

  Enerjinin akışkan yapısı sizin çalışmanızın temelini oluşturdu. Enerjinizin kaynağına her daim bağlı kalabilirseniz o zaman her hareket, her değişim her iyileşme mümkün olacaktır. Şayet kendi enerjinize daima bağlı kalabilirseniz sizi ne hayatta ne bilinç ötesinde hiçbir kuvvet durduramayacaktır.

  Altın güneş, sahip olduğunuzun enerjinin bitmez tükenmezliğini temsil eden bir semboldür; bu enerji ile hayatınızı istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Hayatınızın genellikle akıcı değil, kısıtlanmış olmasının nedeni çoğu kez aile ile toplumun anlaşılabilir ve kontrol edilebilir olmak için size ihtiyaç duymasıdır. Pek çoğumuz bu birbirinin kopyası, toplumun yönlendirdiği, enerji yiyici kısırdöngünün içinde doğumdan itibaren kısılıp kalırız. Genellikle iki yaşından itibaren altın güneşinizin büyük bir dilimi topluma uymaya, başkalarını mutlu etmeye ve sorun yaratmamaya ayrılmıştır bile. Kafası karışık, korku dolu ve kontrol tutkunu toplum bizi kontrol etmeye çalışır. Ailelerimizi, çevremizi ve genel olarak da toplumu karıştırmamak için yapar bunu.

  Altın güneş sembolü enerjinizin canlı, yenilenebilir ve sürekli ulaşılabilir olduğunu gösterir. Ne yaparsanız yapın enerjinizi tüketemezsiniz. Fazla enerji verip kendinizi tekrar enerji ile doldurmayı unutabilirsiniz ama enerjinizin büyük kısmı daima size açıktır. Altın güneş tedavisi size, sizin bilgilerinizi, iyileştirme yeteneğinizi ve kendi cevaplarınızı taşıyan kendi enerjinizi toplama ve kullanma yolunu gösterir.

  Altın güneş tedavisi için rahatça oturun. Şimdi auranızın üzerinde tam başınızın tepesinde altın bir güneş olduğunu hayal edin Hayatınız boyunca elinizin altında olacak; size bahşedilmiş sonsuz enerji kaynağınızı sembolize eden altın güneşinizin sıcaklığını hissedin. Altın güneşiniz sizin bilgilerinizi, iyileştirme yeteneğinizi taşır. Aynı zamanda da sizin sekizinci çakranızdır. Ne zaman isterseniz kullanabileceğiniz bir enerji kaynağını sembolize eder.

  Altın güneşiniz hayatınızdaki ilişkiler ya da olaylar dolayısıyla kaybettiğiniz veya birilerine verdiğiniz enerji için size ışık tutma görevi görecektir. Ne zaman isterseniz altın güneşiniz o enerjiyi geri çağıracak, temizleyecek ve yeniden kullanmanıza olanak sağlayacaktır. Güneşinizden enerjiyi geri çağırmasını isteyin ve enerjinin geri gelişini izlerken kafanızın içindeki odada kalın. Şayet dikkatiniz auranızın içinden başka her yere dağılmış durumdaysa buna şaşırmayın. Odaklanmanızı sürdürerek enerjinizin güneşinize geri dönmesini izlemelisiniz.

  Enerjileriniz geri geldikçe, yaratmış olduğunuz bağlantı parçalarının güneşinize değer değmez yanıp düşmesine izin verin. Güneşinize giren her yığının temiz enerjiye dönüştüğünü görün. Örneğin, enerjiniz unutamadığınız bir sevgilinizle olan tartışma
  şeklinde geri gelebilir. Bu enerji güneşinize yaklaştıkça nasıl bir ihtilaf taşıdığını görür ya da hissedersiniz. Ancak enerji güneşinize değdiği anda ihtilaf yanarak düşer ve yok olur. Bundan sonra yenilenmiş ve temizlenmiş enerji güneşinizle bir olur. Artık kullanabileceğiniz bu kadar daha fazla enerjiniz vardır.

  Eğer bu noktada size geri gelen herhangi bir şey göremiyor ya da hissedemiyorsanız endişelenmeyin.Altın güneşinize odaklanmayı sürdürün. Siz görün ya da görmeyin altın güneşiniz enerjiyi toplar ve temizler. Altın güneş çakrası, size, topraklanmış ve odaklanmış haldeyken eski kalıplardan kurtulup çevrenizdekilerle sağlıklı bir sınır oluşturmanız için yol gösteren güçlü bir ışıktır. Şu anda zaten bedeninizdeki her şey enerjilerinizi geri çağırmaktadır. Altın güneş sadece odaklanmanızı ve enerjileri bilinçli olarak sınıflandırmanızı sağlar. Enerjiniz ve dikkatiniz zaten geri dönmektedir. Altın güneş sadece bu enerjileri toplamak, temizlemek ve yeniden yönlendirebilmek için kullanacağınız bir araçtır. Altın güneşi ne zaman başınızın üstüne yerleştirseniz değişik enerjiler size geri dönecektir. Böylece dikkatinizin şimdiki zamanda sahip olduğunuz farkındalıktan nasıl saptırıldığını gözlemleyebilir ya da altın güneşinizin toplama ve temizleme işlemini yapmasına güvenerek iyileşmenin tadını çıkarabilirsiniz

  Altın güneş tedavisinin ikinci aşamasına geçmek üzere topraklamanızı ve genel düşünsel durumunuzu kontrol ettikten sonra güneşinizin size getirdiği birkaç imajı yok edin. İhtiyaç duyuyorsanız birkaç davranış biçiminizi topraklama kordonunuzdan aşağıya bırakabilir; auranızın ya da nöbetçinizin rengini değiştirebilir veya kafanızın içindeki odada daha rahat bir noktaya geçebilirsiniz. Bu sürecin ilk bölümünde yaşadığınız tüm değişiklikler yönlendirilmelidir. Size bu rahat ortamı sağladığı için altın güneşinize teşekkür edin. Düşünsel durumunuzda herhangi bir değişiklik hissetmiyor olsanız bile yine de altın güneşinize teşekkür edin. Demek ki görevini sizi rahatsız etmeden ya da sizinle bağlantı kurmasına gerek kalmadan yapmaktadır. Düşünsel durumunuz istediğiniz gibi olduğunda auranızın tepesinde küçük bir yer açın ve güneşinizin enerjisinin içeri yansımasına izin verin. Bırakın bu huzur verici enerji auranızın içine dolup derinizi kaplasın. Sıcaklığı yüzünüzde, ellerinizde ayaklarınızda, sırtınızda, bacaklarınızın altında, kollarınızda ve tüm auranızda hissedin. Auranızı ve sınırlarını altından yapın.

  Güneşinizin enerjisini soluyun ve sıcaklığının ciğerlerinizi doldurduğunu hissedin. Nefes aldıkça içinize çektiğiniz oksijen ile birlikte enerjinin kan dolaşımınızda dolaştığını hissedin. Temizlenmiş, şimdiki zamana ait iyileştirici enerjinin kan dolaşımınızı, kaslarınızı, organlarınızı ve kemiklerinizi aydınlattığını görün. Altın enerjinizi karnınızda, kalçanızda, bacaklarınızda, göğüs kafesinizde, boynunuzda, yüzünüzde ve kafatasınızda hissedin. Nefes alın. Şimdi topraklama kordonunuzu da altına dönüştürün ve enerjinin bedeninizin içinde kordonunuzdan aşağı aktığını; kordonu ve bedeninizi temizlediğini; kordonunuzu şimdiki zaman ait iyileştirici enerji ile doldurduğunu hissedin. Kafanızın içindeki odada kalın ve odanın içindeki her şeyi; duvarları, mobilyaları, pencereden görünen manzarayı altın rengine çevirin. Bu yeni altın odada kalın ve altın güneşinizi nöbetçi sembolünüzün üzerine yansıtın. Nöbetçinizi altından yapın ve kordonunuzu onunla uyumlu hale getirin. Bu, nöbetçinize de şimdiki zaman iyileşmesi sağlar. Birkaç dakika oturun ve enerjinizi hissedin. Bu, sıcak, huzur verici, harikulade enerji size aittir. Her istediğiniz anda hizmetinize hazır, bedelsiz ve tamamen kontrolünüz altındadır. Bedeninizi dolaşırken ve her bir hücrenizi tek tek aydınlatırken onu hissedin. Bu enerjiyi auranız boyunca ve enerji araçlarınızda dolaşırken izleyin ve onları sizin için daha gerçek kılmasını gözlemleyin. Şimdiki anda kendi enerjinizle sarmalanmış bir halde güven içinde olmanın nasıl bir his olduğunun farkına varın.

  Toprak hattınızı kontrol edin ve hala altın rengi olduğundan emin olun. Altın güneş enerjinizi bedeninizde dolaştırmak ve topraklama kordonunuzdan topraklamak harika bir iyileşme yöntemidir. Bedeninizin her parçası içinden aydınlandıkça eski mesajlar, acılar ve saklanmış duygular yerlerinden çıkarak düşerler. Topraklama kordonunuzu altın rengi yaptığınızda eski ve tortulaşmış enerjilerden kurtularak bedeninizin şimdiki zamana akışını sağlarsınız. Topraklama kordonunuzu altın güneş enerjisi ile iyileştirmek aynı zamanda topraklama işleminizi de daha etkin kılar.

  Hazır olduğunuzda auranızın tepesindeki açıklığı kapatarak altın enerjinin bedeninize ve auranıza yerleşmesine izin verin. Topraklanmış olarak kalın, yere eğilin, ellerinizi yere dayayın ve başınızı aşağıya bırakın. Bedeninizdeki altın enerjinin ellerinizden ve ayaklarınızdan ya da size daha kolay geliyorsa başınızın tepesinden süzülmesini sağlayın. Tamamen temizlendiğinizi hissedene kadar öyle durun, sonra yavaşça doğrulup oturun. Kontrol edin ve kafanızın içindeki odada kaldığınızdan emin olun. Çalışmanızı bitirdiniz.Bedeninize ne zaman enerji eklerseniz ardından mutlaka enerjiyi süzün.Altın güneş enerjinizin bedeniniz üzerinde negatif bir etkisi yoktur. Bu enerjinin ne kadarını tutup ne kadarını süzeceğine ve nerede depolayacağına bedeniniz kendisi karar vermelidir.

  kaynak:Karla Mclaren- Aura ve çakralar
   
Etiketler: